Zarabiaj na zmienności w Chinach. Zainwestuj w CFD na ETF

10-12-2014 10:47
Dynamiczne wzrosty z ostatnich tygodni oraz wysoka zmienność na giełdzie w Szanghaju przyciąga uwagę coraz większego grona inwestorów. W świetle ostatnich wydarzeń szczególnie ciekawą grupą instrumentów wydają się być kontrakty CFD na ETF pozwalające inwestować w rozmaite sektory chińskiej gospodarki.

DM TMS Brokers wychodzi naprzeciw potrzebom inwestorów oferując kontrakty CFD na ETF, które dają możliwość zarabiania zarówno na wzrostach jak i spadkach bez konieczności zajmowania pozycji na akcjach z poszczególnych sektorów gospodarki. Dzięki tym instrumentom inwestorzy mają unikalną szansę włączyć się do gry na rynkach całego świata w tym także w Chinach.

Połączenie giełd z Szanghaju i Hong Kongu doprowadziło do utworzenia czołowego rynku na świecie mogącego konkurować na równi z amerykańską giełdą, jak również europejskimi parkietami. Coraz więcej spekulantów pojawia się na rynku, dzięki czemu wyraźnie rośnie także zmienność. Tym samym warto skorzystać z nowoczesnych instrumentów jakimi są kontrakty CFD na ETF.

Przypominamy, że instrumenty te dostępne są na rachunku maklerskim TMS Direct.