Doradztwo

Zwyciężamy w rankingach prognoz EUR/PLN

Od ponad 20 lat doradzamy przedsiębiorcom w zarządzaniu
ryzykiem walutowym, surowcowym i stopy procentowej

Arrow down

Dlaczego TMS?

1 miejsce

Zwycięzcy rankingów
trafności prognoz

W prestiżowych rankingach agencji Bloomberg, Reuters i dziennika Rzeczpospolita Departament Analiz TMS Brokers zajął w 2019 roku 1. miejsce w kategorii trafności prognoz EUR/PLN.

20 lat

Od 20 lat doradzamy w zarządzaniu ryzykiem

Od ponad 20 lat TMS wspiera przedsiębiorców w zarządzaniu ryzykiem walutowym, surowcowym i stopy procentowej. Jesteśmy pierwszym walutowym domem maklerskim w Polsce i podlegamy rygorystycznemu nadzorowi KNF.

500 klientów

Unikalne doświadczenie

W naszej historii pracowaliśmy z kilkuset firmami: od przedsiębiorstw rodzinnych po największe spółki notowane na GPW. Od podszewki znamy specyfikę głównych branż i rynków zagranicznych. Opiekunowie mają bogate doświadczenie zdobyte w największych krajowych i zagranicznych bankach.

bloomberg
parkiet
reuters
forex

Oferta dostosowana do potrzeb

Wybierz pakiet lub produkty, które pomogą Twojej firmie skutecznie zarządzać ryzykiem.

Basic
Plus
Premium
Custom
Added Add delete img 1 img 1

Codzienne
strategie walutowe

Więcej »
Added Add delete img 2 img 2

Prognozy
walutowe

Więcej »
Added Add delete img 3 img 3

Platforma
internetowa

Więcej »
Added Add delete img 4 img 4

Dostęp
mobilny

Więcej »
Added Add delete img 5 img 5

Strategia
zarządzania ryzykiem

Więcej »
Added Add delete img 6 img 6

Osobisty
doradca

Więcej »
Added Add delete img 7 img 7

Raporty
surowcowe

Więcej »
Added Add delete img 8 img 8

Audyt polityki
zabezpieczeń

Więcej »
Added Add delete img 9 img 9

Szkolenia

Więcej »
Added Add delete img 10 img 10

Opracowania
tematyczne

Więcej »
Zbuduj własny pakiet!
Oferta na miarę!

To dobre rozwiązanie dla firm, które posiadają usystematyzowaną i prostą politykę zarządzania ryzykiem walutowym i potrzebują jedynie danych i niezależnych opinii w samodzielnym podejmowaniu decyzji finansowych.

Twoja firma jest wyjątkowa! Aby przedstawić rzetelną ofertę potrzebujemy więcej informacji na temat Twojego biznesu. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej nasz Doradca opowie jak pracujemy, udzieli wartościowych wskazówek, pomoże dobrać optymalny pakiet usług i dokona ich wstępnej wyceny.

To idealne rozwiązanie dla firm, które posiadają usystematyzowaną politykę zarządzania ryzykiem kursowym i chcą wykorzystać wsparcie doświadczonego doradcy ze względu m.in. na ekspozycję na dużą liczbę walut, stosowanie instrumentów pochodnych, czy potrzebę wybierania najoptymalniejszego momentu do zawarcia transakcji zabezpieczającej.

Twoja firma jest wyjątkowa! Aby przedstawić rzetelną ofertę potrzebujemy więcej informacji na temat Twojego biznesu. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej nasz Doradca opowie jak pracujemy, udzieli wartościowych wskazówek, pomoże dobrać optymalny pakiet usług i dokona ich wstępnej wyceny.

To najbardziej kompleksowa oferta na rynku. Jest ona stworzona dla firm, które potrzebują wsparcia w opracowaniu ustrukturyzowanej, sformalizowanej polityki zarządzania ryzykiem, wdrożeniu jej i monitorowaniu jej rezultatów.

Twoja firma jest wyjątkowa! Aby przedstawić rzetelną ofertę potrzebujemy więcej informacji na temat Twojego biznesu. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej nasz Doradca opowie jak pracujemy, udzieli wartościowych wskazówek, pomoże dobrać optymalny pakiet usług i dokona ich wstępnej wyceny.

W naszej historii współpracowaliśmy z kilkuset firmami, więc doskonale rozumiemy, każde przedsiębiorstwo ma unikalne potrzeby. Dlatego też, by przedstawić rzetelną ofertę potrzebujemy więcej informacji na temat Twojego biznesu.

Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej nasz Doradca opowie jak pracujemy, udzieli wartościowych wskazówek, pomoże dobrać optymalny pakiet usług i dokona ich wstępnej wyceny.

Poznaj naszą ofertę!

Zgoda *

Kto jest administratorem Twoich danych?
OANDA TMS Brokers S.A. (dawniej: Dom Maklerski TMS Brokers S.A.) z siedzibą w Warszawie, numer KRS 204776. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

done icon
Dziękujemy za wybranie naszej oferty

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe.

Powrót

Wymieniaj waluty na naszej platformie.

Dobierz odpowiedni produkt dla siebie:

Logo kantor premium TMS Kantor Komfort
Dla kogo ? Dla kantorów i innych podmiotów rynku walutowego Dla eksporterów, importerów i firm realizujących lokalne i miedzynarodowe platności w walutach
Transakcje spot
Zabezpieczenie
Zlecenia oczekujące
Limit transakcyjny
Zmiana daty rozliczenia
Spot+
Rozliczenie netto
Rachunki płatnicze
Portfel walutowy
Przelewy pieniężne
Logo kantor premium
TMS Kantor Komfort
Dla kantorów i innych podmiotów rynku walutowego
Dla eksporterów, importerów i firm realizujących lokalne i miedzynarodowe platności w walutach
Transakcje spot
Zabezpieczenie
Zlecenia oczekujące
Limit transakcyjny
Zmiana daty rozliczneia
Spot+
Rozliczenie netto
Rachunki płatnicze
Portfel walutowy
Przelewy pieniężne

Nasze usługi:

Osobisty doradca Osobisty doradca

Osobisty doradca

Wsparcie eksperta z kilkunastoletnim doświadczeniem, który dopasuje strategię zarządzania ryzykiem do warunków rynkowych i indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Doradca uwalnia Twoje kluczowe zasoby przejmując czasochłonne i trudne monitorowanie sytuacji rynkowej, wycenia instrumenty finansowe i wskazuje optymalny moment do zawarcia transakcji zabezpieczającej.

Codzienne strategie walutowe Codzienne strategie walutowe

Codzienne strategie walutowe

Każdego ranka otrzymasz zwięzłą i jednoznaczną strategię dzięki której poznasz najważniejsze tendencje w notowaniach złotego i głównych walut. To niezbędnik przygotowujący na nadchodzące wydarzenia na rynkach.

Prognozy walutowe Prognozy walutowe

Prognozy walutowe

Aktualizowane raz miesiącu prognozy dotyczące kursów złotego i kilkunastu najważniejszych par walutowych sporządzane przez wielokrotnie nagradzanych za trafność ekspertów TMS to ważny element konstruowania i rewizji polityki zabezpieczania ryzyka i cenna wskazówka przy budżetowaniu.

Platforma internetowa Platforma internetowa

Platforma internetowa

Centrum zarządzania ryzykiem walutowym Twojej firmy. Dostęp do serwisu zawierającego strategie walutowe dedykowane importerom i eksporterom, kwotowania kursów spot i terminowych, dane rynkowe, bieżące komentarze analityczne oraz wskazania unikalnych modeli i narzędzi wspierających zarządzanie ryzykiem.

Dostęp mobilny Dostęp mobilny

Dostęp mobilny

Codzienne strategie, analizy, komentarze i dane rynkowe w Twoim telefonie. Dzięki systemowi notyfikacji będziesz trzymać rękę na pulsie w każdej sytuacji i zyskasz sposób by skutecznie i szybko monitorować ryzyko kursowe.

Strategia zarządzania ryzykiem Strategia zarządzania ryzykiem

Strategia zarządzania ryzykiem

Fundament skutecznego zarządzania ryzykiem kursowym. Kompleksowy dokument, w którym identyfikujemy ryzyka, zakreślamy założenia polityki i dobieramy najskuteczniejsze rozwiązania. Skrojona na miarę strategia zawiera m.in. opis i wycenę zastosowanych instrumentów finansowych a także wskazanie dobrych praktyk w zakresie rachunkowości zabezpieczeń.

Raporty surowcowe Raporty surowcowe

Raporty surowcowe

Okresowe raporty poświęcone perspektywom rynków surowcowych. Opisujemy najważniejsze tendencje w notowaniach metali przemysłowych, węgla, ropy, zbóż, roślin oleistych i innych płodów rolnych (cukier, bawełna, kakao). Dzięki naszym raportom będziesz skuteczniej zarządzać kosztami i dopasowywać ceny do warunków rynkowych.

Audyt polityki zabezpieczeń Audyt polityki zabezpieczeń

Audyt polityki zabezpieczeń

Gruntowna analiza dotychczas prowadzonej polityki. Ocenimy, czy aktualna strategia zdaje egzamin i przystaje do warunków rynkowych. Sprawdzimy jej rezultaty, zweryfikujemy koszty, zidentyfikujemy słabe punkty i przedstawimy zalecenia modyfikacji wraz z ich kosztorysem. Doradcy TMS Brokers są doskonale zorientowani w warunkach współpracy z poszczególnymi bankami. Pomożemy Państwu zarówno w obniżeniu kosztów, jak i utrzymaniu ich na rozsądnym poziomie. Współpraca z certyfikowanym doradcą, to możliwość zaoszczędzenia równowartości kilku lat współpracy z TMS Brokers.

Szkolenia Szkolenia

Szkolenia

Rozwiązanie dla przedsiębiorców rozpoczynających zarządzanie ryzykiem walutowym lub chcących podnosić kompetencje zespołu dedykowanego temu zagadnieniu. Oferujemy dostęp do naszej biblioteki szkoleń video i spotkania w siedzibie klienta lub naszym warszawskim biurze. Tematyka szkoleń obejmuje m.in. podstawy funkcjonowania rynków, psychologię podejmowania decyzji finansowych, specyfikę poszczególnych instrumentów zabezpieczania ryzyka, czy dobre praktyki w rachunkowości zabezpieczeń.

Opracowania tematyczne Opracowania tematyczne

Opracowania tematyczne

Dedykowane raporty makroekonomiczne i zaawansowane analizy branżowe poświęcone poszczególnym, nawet najbardziej egzotycznym rynkom gwarantują wsparcie w podejmowaniu kluczowych decyzji strategicznych i finansowych firm działających na rynkach zagranicznych.

Mając na uwadze sygnały dochodzące z rynku, jak i bezpośrednio od naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć rozwiązanie, które maksymalnie upraszcza procesy wymiany walut. Dodatkowo, otwiera możliwości nawiązania współpracy także na płaszczyźnie zarządzania ryzykiem finansowym w przedsiębiorstwie. To właśnie głównie dla firm stworzyliśmy darmową, intuicyjną i prostą w obsłudze internetową platformę Tomasz Stosio, Dyrektor Departamentu Płatności i Wymiany Walut
Puls Biznesu, 18 czerwca 2019 roku

Wygraj ze wzbierającą falą niepewności

Menadżerowie na całym świecie dostrzegają, że zarządzanie w warunkach ogromnej niepewności, to jedno z głównych wyzwań, z którymi każdego dnia przychodzi im się mierzyć. Pandemia COVID-19, konflikt Rosji z Ukrainą, wojna handlowa między USA a Chinami. To tylko trzy z katalogu licznych globalnych czynników, które oddziałują na każdą firmę działającą na rynkach międzynarodowych.

Fluktuacje kursów złotego i innych walut, surowców oraz stóp procentowych z każdym kwartałem coraz mocniej wpływają na wyniki przedsiębiorstw. Zabezpieczanie ryzyka to roztaczanie parasola chroniącego rentowność firmy i eliminacja niepewności dotyczącej wartości przyszłych przepływów.

Samodzielna analiza rynków finansowych, dobór instrumentów i odpowiedniego czasu ich wykorzystania jest jednak skomplikowana i czasochłonna. Skorzystanie z unikalnego doświadczenia i wiedzy ekspertów OANDA TMS Brokers rozwiązuje ten problem. Twoja firma uodparnia się na zewnętrzne zawirowania, a Ty uwalniasz zasoby, które możesz wykorzystać na to co umiesz najlepiej: rozwijanie biznesu.

Korzystając z usług TMS Brokers przy
zabezpieczaniu ryzyka walutowego zyskujesz:

  • stabilność, przewidywalność przepływów pieniężnych
  • ochronę marży lub wskaźników finansowych
  • wiarygodne prognozowanie i budżetowanie
  • uwolnienie zasobów wykorzystywanych na monitorowanie rynków
  • lepsze zrozumienie wpływu wahań kursów na biznes i bilans
  • zwiększenie wartości przedsiębiorstwa i dostępności finansowania

Masz pytania?

Zadzwoń: 22 276 62 14 Napisz: doradztwo@tms.pl OANDA TMS Brokers S.A. (dawniej: Dom Maklerski TMS Brokers S.A.) Warsaw UNIT, Daszyńskiego 1, 00-843 Warszawa


Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
75% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.