TMS Pro zmienia się dla Ciebie!

31-10-2013 10:16
Przedstawiamy nowe funkcjonalności platformy TMS Pro, które dostępne są wraz z najnowszą aktualizacją oprogramowania cTrader. Wśród nich między innymi świetne opcje służące szybkiemu handlowi oraz nowe narzędzia do analizy technicznej. Poniżej prezentujemy niektóre z nich.

Odwróć i podwój

Nowe przyciski służące podwajaniu wielkości pozycji oraz odwracania jej kierunku (np. "kup 100k" po kliknięciu staje się "sprzedaj 100k") są już widoczne w zakładce Pozycje.

Nowa zakładka "Pozycje"

Przebudowana zakładka pokazuje ilość aktualnie otwartych pozycji wraz z ich licznikiem. Zawiera takze możliwość filtrowania po kierunku transakcji oraz nowe kolumny z dodatkowymi informacjami o otwartych pozycjach.

Zakładka "Zlecenia"

"Zlecenia" to miejsce, w którym znajdziesz spis wszystkich swoich transakcji (w tym transakcji oczekujących, zrealizowanych, anulowanych i innych). Teraz masz także możliwość skorzystania z wyszukiwarki, aby znaleźć interesujące Cię informacje jeszcze szybciej.

Historia zleceń

Po aktualizacji TMS Pro zakładka "Historia" pokaże bardzo dokładną analizę wszystkich zamkniętych dotychczas pozycji na Twoim rachunku. Podwójne kliknięcie na zamkniętym zleceniu umożliwia podgląd szczegółów dotyczących danego zlecenia.

Wymienione wyżej funkcjonalności to tylko niektóre z nowości, jakie czekają na inwestorów po aktualizacji platformy TMS Pro. Przypominamy, że oprogramowanie aktualizuje się automatycznie przy każdym jego uruchomieniu.

UWAGA! Niektóre urządzenia po aktualizacji prezentują niepełny widok okna statystyk. Dlatego jeżeli w wyniku aktualizacji nie widzisz swoich otwartych pozycji, zleceń oczekujących i historii rachunku, wystarczy powiększyć dolne okno prezentujące te statystyki przeciągając jego nagłówek ku górze.