Premiera nowego iPhone’a 6

09-09-2014 15:12
Szanowni Państwo, 9 września o godzinie 19 czasu polskiego odbyła się konferencja zorganizowana przez firmę Apple, na której zaprezentowano nowe produkty marki z Cupertino. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez TMS Brokers analizą zachowania cen akcji Apple po poprzednich prezentacjach nowych produktów z logo w kształcie nadgryzionego jabłka.

 

Wszyscy oczekiwali premiery nowego iPhone’a, a specjaliści z branży szeroko komentowali pogłoski o prezentacji inteligentnego zegarka określanego mianem iWatch. O ile niewiele osób spodziewało się w związku z konferencją rewolucji na rynku telefonów komórkowych, o tyle bardzo obiecujący, lecz rozwijający się poniżej oczekiwań rynek inteligentnych zegarków może zostać posunięty znacząco naprzód, jeśli produkt marki Apple będzie równie innowacyjny jak iPod, iPhone, czy iPad.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez TMS Brokers analizą zachowania cen akcji Apple w okresie premier poprzednich edycji telefonów z serii iPhone dostępną do pobrania w pliku PDF.

Przypominamy, że kontrakty CFD na akcje Apple dostępne są na platformie TMS Direct, a od 1 września również na platformach TMS Connect oraz GO4X. Kontrakty CFD umożliwiają zajmowanie krótkich i długich pozycji, a także umożliwiają korzystanie z dźwigni finansowej (dla Apple maksymalnie 1/20).

 

Materiał wideo - w jaki sposób włączyć pełną listę instrumentów na platformie

 

 

Materiał wideo - w jaki sposób otworzyć i zamknąć transakcje