Nowa odsłona TMS Pro Daytrader!

16-09-2013 14:29
Już niebawem rusza druga edycja konkursu inwestycyjnego TMS Pro Daytrader. Tym razem do wygrania są trzy samochody Citroën z ekskluzywnej linii DS i profesjonalne szkolenia organizowane przez wykładowców Forex-University!

Konkurs, podobnie jak w poprzedniej edycji, odbywa się na rachunkach inwestycyjnych zasilonych kwotą 3000 zł. Jednak również tym razem można zapewnić sobie tzw. dziką kartę, czyli inwestując wirtualne środki na koncie demonstracyjnym wygrać jeden z dziesięciu rachunków ufundowany przez TMS Brokers. Gra o dziką kartę właśnie się rozpoczęła, a jej zwycięzcy zostaną wyłonieni 4 października.

Zarówno na rachunkach demonstracyjnych, jak i tych zasilonych prawdziwym kapitałem zasady są identyczne, jak w pierwszej edycji. Konkurs wygrywa inwestor z najwyższym średnim zyskiem ze swoich trzech najlepszych dni, pod warunkiem że w czasie trwania konkursu osiągnął zysk. Czasu na inwestycje jest dużo – konkurs trwa równo 10 tygodni, od 7 października do 13 grudnia.

Dzięki temu uczestnicy nie powinni odczuwać presji związanej z wyborem odpowiedniego momentu wejścia na rynek. Idea konkursu znów nawiązuje do strategii daytradingu, czyli prowadzenia inwestycji w obrębie jednej sesji. Nie zabraknie też bogatego cyklu bezpłatnych szkoleń internetowych i stacjonarnych, które przybliżą daytrading uczestnikom.

Aplikacja c-Trader, na technologii której oparta jest stworzona do daytradingu platforma TMS Pro otrzymała ostatnio prestiżową nagrodę brytyjskiego magazynu FX Week, który uznał ją najlepszą w 2013 roku. TMS Brokers jest jedynym polskim domem maklerskim, który ma w swojej ofercie tę nowoczesną platformę.

 

Przejdź do strony konkursowej