Karolina obejmuje prowadzenie w konkursie

11-12-2013 14:42
Zmiana na prowadzeniu konkursu TMS Pro Daytrader. Po wczorajszej sesji na pierwsze miejsce w rankingu głównym wyszła Karolina. Zawodniczka przeskoczyła tam z rankingu pościgowego, odrabiając straty na rachunku.

W poniedziałek przypominaliśmy, że konkurs wchodzi w decydującą fazę i każdy dzień może przynieść ataki na czołowe pozycje. Długo nie trzeba było czekać. Już we wtorek pojawiły się sprzyjające warunki do wypracowania solidnej stopy zwrotu. EURUSD kontynuował wzrost. Kurs poszedł w górę o około 60 pipsów, nad 1,3790. Karolina wykorzystała szansę i wyprowadziła saldo na konkursowym rachunku na plus, dzięki czemu awansowała do rankingu głównego. Bardzo dobrą średnią z trzech najlepszych sesji (227,44 proc.) wypracowała dużo wcześniej. Karolina wyprzedziła o 3,34 pkt proc. gracza posługującego się nickiem sAND, który prowadził w konkursie od początku listopada z krótką, jednodniową przerwą.

W rankingu głównym mamy już więc dwóch graczy, którzy mogą pochwalić się średnią z trzech najlepszych sesji powyżej 200 proc. Adam94, który zajmuje trzecie miejsce, uzyskał ponad 162 proc. Prowadząca trójka nie może jednak być jeszcze pewna sukcesu. W walkę o trzy Citroeny z serii DS w każdej chwili może włączyć się jeszcze co najmniej ośmiu zawodników z rankingu pościgowego, którzy uzyskali wyniki od 245,66 proc. do 185,31 proc. Trzeba się też liczyć z tym, że w ostatnich dniach może się pojawić czarny koń konkursu, który podkręci średnią i zaatakuje czołowe pozycje. W konkursowej poczekalni trójka graczy ma lepszy wynik niż Karolina, a czwarta zawodniczka nieznacznie gorszy.

Do końca konkursu już tylko niecałe trzy dni. To jeszcze wystarczy, by włączyć się do gry o Citroeny DS5, DS4 i DS3 za miejsca 1-3 oraz o atrakcyjne szkolenia, którymi nagrodzeni zostaną zawodnicy z miejsc 4-10. Życzymy powodzenia.