7% na rachunku inwestycyjnym tylko w TMS Brokers

11-04-2014 09:57
TMS Brokers zwiększył oprocentowanie wolnych środków na rachunku inwestycyjnym. Promocja obejmuje inwestorów korzystających z platformy transakcyjnej TMS Connect.

TMS Brokers przygotował nową ofertę umożliwiającą inwestycje na platformie TMS Connect i pozwalającą systematycznie oszczędzać pieniądze, które nie są zaangażowane w inwestycje. Wszystkie wolne środki zgromadzone na koncie przyniosą oszczędności nawet do 7%! Otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne, a okoliczności inwestycyjne niezwykle atrakcyjne. Właściciel konta ma możliwość inwestowania w 36 par walutowych, złoto, srebro i 13 kontraktów indeksowych. Aby otworzyć konto wystarczy 3 000 zł. TMS Brokers nie określił górnej granicy środków, które można zgromadzić na koncie.

Promocja wpisuje się w motto domu maklerskiego Inwestuj inteligentnie, ponieważ umożliwia inwestowanie w połączeniu z oszczędzaniem, z wykorzystaniem tylko jednego konta. Oferta jest korzystniejsza od standardowej oferty banków, ponieważ zakłada oprocentowanie wolnych środków aż do 7 proc. w skali roku. Podstawowym warunkiem skorzystania z niej jest wykonanie określonego w Regulaminie obrotu na swoim rachunku inwestycyjnym.

Rejestracja dla nowych Klientów

Rejestracja dla obecnych Klientów

 

 

Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci TMS Brokers.