Szkoła inwestowania

Naucz się inwestować inteligentnie dzięki bezpłatnej edukacji dla początkujących

 
Kilka słów o edukacji

Inwestowania, jak wielu rzeczy, można się nauczyć. Warto skorzystać z doświadczeń ekspertów i uczyć się na cudzych błędach, bo te mniej kosztują. Dlatego zechęcam do skorzystania z oferty edukacyjnej TMS Brokers oraz Investment University i zaczerpnąć wiedzy od praktyków, którzy osiągnęli sukces na rynkach finansowych.


Pobierz cykl edukacyjny
Łukasz Zembik, Ekspert Investment University
Wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do materiałów
z Cyklu Edukacyjnego
Bezpłatny pakiet
 

Kto jest administratorem Twoich danych?
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie, numer KRS 204776. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Zgoda *
Edukacja w najdogodniejszej dla Ciebie formie:
Samouczki wideo
Samouczki wideo

Poznaj szczegółowo wszelkie funkcje aplikacji do zarządzania rachunkiem maklerskim przy pomocy filmów instruktażowych, w których między innymi: zawieranie transakcji, historia rachunku, analiza wykresów, korzystanie ze wskaźników.

Materiały PDF
Materiały PDF

Pobierz atrakcyjne materiały edukacyjne zawierające opracowania na temat filozofii inwestowania, charakterystyki poszczególnych rynków finansowych, tworzenia własnej strategii inwestycyjnej i psychologii inwestowania.

Szkolenia internetowe
Szkolenia internetowe

Podczas szkoleń internetowych prowadzonych przez maklerów i ekspertów TMS Brokers nie tylko możesz poznać narzędzia i aktualną sytuację na rynkach, ale również otrzymać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Szkolenia stacjonarne
Szkolenia stacjonarne

Prowadzone w największych miastach w całej Polsce kilkugodzinne szkolenia stacjonarne to niepowtarzalna okazja, by odebrać solidną dawkę wiedzy inwestycyjnej i osobiście porozmawiać z przedstawicielem TMS Brokers.

Investment university
Investment university
Poznaj projekt edukacyjny Investment University oferujący szkolenia przygotowane przez praktyków i ekspertów dla początkujących i zaawansowanych inwestorów.

Przejdź do Investment University


Powiadomienia przeglądarkowe są włączone.

Powiadomienia przeglądarkowe są wyłączone, włącz je ponownie w ustawieniach swojej przeglądarki.