Zapisz się za darmo!

Poranne webinary
analityczne 2.12.2021

Briefing Live TMS 9:00
Bartosz Sawicki
Bartosz Sawicki
Kierownik Departamentu Analiz
Konrad Białas
Konrad Białas
Główny Ekonomista
Łukasz Zembik
Łukasz Zembik
Ekspert ds. Rynku OTC
Adam Korecki
Adam Korecki
Makler Papierów Wartościowych
2.12.2021
09:00 - 09:30
Internetowe
Najbliższy webinar poprowadzi:

Adam Korecki

Makler Papierów Wartościowych

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta

 

TMS - Briefing Live 

Specjalny webinar rynkowy prosto z siedziby TMS Brokers. Nadajemy bezpośrednią relację z odprawy maklerów w biurze TMS Brokers w Warszawie. Adam Korecki - Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta przedstawia aktualną sytuację techniczną na najważniejszych instrumentach finansowych. Tu dowiesz się co dalej z ceną EUR/USD, ropy, złota, indeksów giełdowych czy towarów rolnych.

W trakcie spotkania:

  • wskażemy najważniejsze wydarzania nabierającego tempa rynkowego dnia
  • opiszemy sytuację w notowaniach najpopularniejszych instrumentów
  • zasugerujemy mniej oczywiste rynki, które mogą kryć ciekawe okazje

A wszystko to w zwięzłej, dynamicznej formie. Poranny webinar obejrzysz jako live streaming w aplikacji mobilnej do tradingu lub na stronie nonstop.tms.pl. Możesz również użyć narzędzia ClickMeeting. Po zakończeniu transmisji, materiał video będzie cały czas dostępny zarówno w aplikacji, jak i w serwisie NonStop.

Wybierz bloki szkoleniowe, na które chcesz się zapisać:

Niniejszy materiał ma na celu promocję usług świadczonych przez Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie, Złota 59, 00-120 Warszawa, zarejestrowany przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000204776, NIP 526-27-59-131, kapitał zakładowy: 3,537,560 zł opłacony w całości. Dom Maklerski TMS Brokers posiada zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności maklerskiej. Inwestowanie na rynku instrumentów pochodnych wiąże się z ryzykiem utraty kapitału, a straty mogą przewyższyć wpłacone środki pieniężne. Przed zawarciem transakcji upewnij się, że znasz zasady działania usługi oraz poziom ryzyka inwestycyjnego, jaki wiąże się z daną inwestycją.