Zapisz się za darmo!

LIVE TRADING 29.09.2021

Analiza rynku na żywo
Bartosz Sawicki
Bartosz Sawicki
Kierownik Departamentu Analiz
Konrad Białas
Konrad Białas
Główny Ekonomista
Łukasz Zembik
Łukasz Zembik
Ekspert ds. Rynku OTC
Adam Korecki
Adam Korecki
Makler Papierów Wartościowych
29.09.2021
18:00 - 19:00
Internetowe
Najbliższy webinar poprowadzi:

Łukasz Zembik,,
Kierownik Departamentu Analiz w TMS Brokers, dealer rynków finansowych. Trader z 10-letnim doświadczeniem. Autor cyklu szkoleń Live Trading - inwestowanie na żywo. Certyfikowany dealer ACI/WIB Polska.
 

 

Live Trading - webinar

  • Na realnym rachunku maklerskim pokazujemy nasze pomysły inwestycyjne. Omawiamy bieżącą sytuację rynkową od strony technicznej oraz fundamentalnej. Uczymy, w jaki sposób odpowiedzialnie zarządzać kapitałem. 
  • Jeśli masz problemy z podejmowaniem decyzji inwestycyjnych, chcesz zastosować wiedzę w praktyce, brak Ci pewności siebie, ten webinar jest dla Ciebie. Przestań tracić swoje pieniądze. Ułóż plan i inwestuj według niego. Obserwuj, jak otwieramy nowe transakcje i śledź nasze poczynania inwestycyjne.
  • Live Trading to cykliczne spotkania z inwestorami. Omówimy dla Ciebie rynek walutowy, indeksy giełdowe, surowce oraz akcje. Nie masz czasu na analizę? Zaufaj naszym prognozom i doświadczeniu.


Webinar obejrzysz jako live streaming w aplikacji mobilnej do tradingu lub na stronie nonstop.tms.pl. Możesz również użyć narzędzia ClickMeeting. Po zakończeniu transmisji, materiał video będzie cały czas dostępny zarówno w aplikacji, jak i w serwisie NonStop.

Wybierz bloki szkoleniowe, na które chcesz się zapisać:

Kto jest administratorem Twoich danych?
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie, numer KRS 204776. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Zgoda *

Wybierz bloki szkoleniowe, na które chcesz się zapisać:

Niniejszy materiał ma na celu promocję usług świadczonych przez Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie, Złota 59, 00-120 Warszawa, zarejestrowany przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000204776, NIP 526-27-59-131, kapitał zakładowy: 3,537,560 zł opłacony w całości. Dom Maklerski TMS Brokers posiada zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności maklerskiej. Inwestowanie na rynku instrumentów pochodnych wiąże się z ryzykiem utraty kapitału, a straty mogą przewyższyć wpłacone środki pieniężne. Przed zawarciem transakcji upewnij się, że znasz zasady działania usługi oraz poziom ryzyka inwestycyjnego, jaki wiąże się z daną inwestycją.