Zapisz się za darmo!

Impuls giełdowy 23.09.2020

Brexit i perspektywy dla GBP
Bartosz Sawicki
Bartosz Sawicki
Kierownik Departamentu Analiz
Konrad Białas
Konrad Białas
Główny Ekonomista
Łukasz Zembik
Łukasz Zembik
Ekspert ds. Rynku OTC
Adam Korecki
Adam Korecki
Makler Papierów Wartościowych
23.09.2020
18:00 - 19:00
Internetowe
Najbliższy webinar poprowadzi:

Konrad Białas:
główny ekonomista TMS Brokers. Odpowiedzialny za analizę fundamentalną walut G10 i rynków wschodzących. Stały komentator wydarzeń ekonomicznych w telewizji i prasie. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie


Impuls giełdowy - funt szterling (GBP)

TMS Brokers rusza z nowym, cotygodniowym cyklem webinarów!

W trudnych dla gospodarki czasach TMS Brokers wychodzi naprzeciw potrzebom zainteresowanych wydarzeniami rynkowymi i porządkuje natłok informacji w wygodnej formie cotygodniowego webinaru. W skondensowanej formie eksperci TMS przedstawią najważniejsze fakty i ich wpływ na rynki finansowe. Każde spotkanie z inwestorami to też okazja do pytań – zapraszamy! Impuls giełdowy to webinar, który będzie dotyczył najważniejszych wydarzeń tygodnia na światowych giełdach i rynkach OTC.

W trakcie webinaru dowiesz się:

  • czy i jak rynek funta dyskontuje napięcia w negocjacjach handlowych Wielka Brytania – UE?
  • jak polityka Banku Anglii może wpływać na kurs?
  • jakie są specyficzne czynniki związane z handlem GBP?


Webinar obejrzysz jako live streaming w aplikacji mobilnej do tradingu lub na stronie nonstop.tms.pl. Możesz również użyć narzędzia ClickMeeting. Po zakończeniu transmisji, materiał video będzie cały czas dostępny zarówno w aplikacji, jak i w serwisie NonStop.

Wybierz bloki szkoleniowe, na które chcesz się zapisać:

Kto jest administratorem Twoich danych?
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie, numer KRS 204776. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Zgoda *

Wybierz bloki szkoleniowe, na które chcesz się zapisać:

Niniejszy materiał ma na celu promocję usług świadczonych przez Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie, Złota 59, 00-120 Warszawa, zarejestrowany przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000204776, NIP 526-27-59-131, kapitał zakładowy: 3,537,560 zł opłacony w całości. Dom Maklerski TMS Brokers posiada zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności maklerskiej. Inwestowanie na rynku instrumentów pochodnych wiąże się z ryzykiem utraty kapitału, a straty mogą przewyższyć wpłacone środki pieniężne. Przed zawarciem transakcji upewnij się, że znasz zasady działania usługi oraz poziom ryzyka inwestycyjnego, jaki wiąże się z daną inwestycją.