TMS Brokers na pierwszym miejscu w rankingu gazety Parkiet

04-08-2016 12:44
W sierpniowym wydaniu Portfela Foreksowego Gazety Giełdy Parkiet nasze prognozy zajęły pierwsze miejsce. Bartosz Sawicki, Kierownik Departamentu Analiz, został liderem rankingu z wynikiem 6,74 proc. stopy zwrotu na plusie. Wynik nie uwzględnia efektu dźwigni finansowej. Gratulujemy!
Prognozy TMS Brokers zwyciężyły w rankingu gazety Parkiet

Portfel foreksowy to rozpoczęta w sierpniu 2013 r. inicjatywa Gazety Giełdy Parkiet, w której redakcja prosi rynkowych ekspertów o prognozy dla rynku walut, surowców i indeksów giełdowych. Co miesiąc, ich szacunki poddawane są weryfikacji, a osiągnięte wyniki są sumowane. W rankingu udział biorą przedstawiciele największych domów maklerskich w Polsce.

Zdaniem opiekuna portfela „szczególnym wzięciem wśród analityków cieszy się tym razem japoński jen. Wszystko za sprawą dużej zmienności, jaka pojawiła się na parach związanych z tą walutą”. Cały artykuł znajduje się w czwartkowym wydaniu dziennika „Gazeta Giełdy Parkiet” z dnia 04.08.2016 r.

To nie jedyne wyróżnienie w tym miesiącu. Konrad Białas, Główny Ekonomista znalazł się na II miejscu w rankingu analityków walutowych gazety Puls Biznesu. Jego prognozy walutowe dotyczą EUR/PLN, USD/PLN i CHF/PLN.

Dom Maklerski TMS Brokers to pierwsza w Polsce instytucja finansowa, która zaoferowała dostęp do inwestycji walutowych (Forex). Nasze prognozy regularnie wygrywają zestawienia czołowych polskich i zagranicznych tytułów.