Walutowe prognozy TMS Brokers na podium rankingu Pulsu Biznesu

01-08-2016 16:43
Początek sierpnia przyniósł znakomite wieści. Konrad Białas, Główny Ekonomista TMS Brokers, znalazł się na podium w rankingu analityków walutowych. Jego prognozy dotyczące EUR/PLN, USD/PLN i CHF/PLN zajęły II miejsce! Gratulujemy!
Walutowe prognozy TMS Brokers na podium rankingu Pulsu Biznesu

Co miesiąc wszyscy uczestnicy rankingu stoją przed zadaniem wytypowania notowań. Każdy z nich podaje prognozę dla wymienionych par walutowych na koniec danego miesiąca. Wygra ten, którego prognozy są najbliższe rzeczywistych notowań.

Jak pisze opiekun rankingu, na koniec sierpniaza euro zapłacimy 4,39 zł, za dolara 3,98 zł, a za franka 4,04 zł – wynika z mediany prognoz dwunastu analityków i ekonomistów ankietowanych przez „Puls Biznesu”.

- Mamy wciąż nierozstrzygniętą kwestię ustawy frankowej, zapowiedzi obniżenia wieku emerytalnego z nieznaną dokładnie wysokością kosztów tej reformy dla budżetu, a w ostatnich dniach Komisja Europejska wydała zlecenia dla Polski dotyczące rządów prawa. W każdym z tych przypadków minimalna doza ryzyka została już zdyskontowana, ale obecność tych czynników nie pozwala na mocniejsze odreagowanie złotegomówi Konrad Białas.

Według eksperta TMS Brokers na koniec sierpnia za:

  • EUR/PLN zapłacimy 4,39
  • USD/PLN zapłacimy 3,99
  • CHF/PLN zapłacimy 4,04

Cały artykuł znajduje się w poniedziałkowym wydaniu dziennika "Puls Biznesu" z dnia 01.08.2016 r.

Dom Maklerski TMS Brokers to pierwsza w Polsce instytucja finansowa, która zaoferowała dostęp do inwestycji walutowych (Forex). Nasze prognozy regularnie wygrywają zestawienia czołowych polskich i zagranicznych tytułów.