Rolowanie:BUND10Y, SCHATZ2Y, SWISS10Y, ITALY10Y.

25-11-2016 09:20
1 grudnia 2016 r. nastąpi zmiana kontraktu bazowego dla instrumentu BUND10Y, SCHATZ2Y, SWISS10Y oraz ITALY10Y.
Rolowanie:BUND10Y, SCHATZ2Y, SWISS10Y, ITALY10Y.

W związku z tym rachunki Klientów, którzy posiadają otwarte pozycje na tym instrumencie zostaną uznane, bądź obciążone, dodatkowymi punktami swapowymi w zależności od posiadanych pozycji. Na chwilę obecną punkty swapowe wynoszą (wartość orientacyjna wyrażona w pipsach):

- BUND10Y dla pozycji długiej -177 pkt. dla pozycji krótkiej +175 pkt.

- SCHATZ2Y dla pozycji długiej +8,5 pkt. dla pozycji krótkiej -10,5 pkt.

- SWISS10Y dla pozycji długiej +261 pkt. dla pozycji krótkiej -271 pkt.

- ITALY10Y dla pozycji długiej +192,5 pkt. dla pozycji krótkiej -199,5 pkt.

Zmiana kontraktu oraz naliczenie punktów swapowych zostanie przeprowadzona po zakończeniu handlu na tym instrumencie. Godziny handlu dostępne są na stronie: https://www.tms.pl. Klientów posiadających zlecenia limit i stop na rolowanych instrumentach blisko bieżącego kursu prosi się o ich dostosowanie do uaktualnionych cen nowej serii kontaktu bazowego oraz dostosowanie środków pieniężnych na rachunku do poziomu umożliwiającego utrzymanie pozycji po naliczeniu punktów swapowych. Komunikat dla klientów TMS Trader.

X
Poleć artykuł innej osobie

Uzupełnij poniższy formularz

CAPTCHA
 
Graficzne pułapki CAPTCHA

Sprawdź również:

1 miesiąc 2 tygodnie
Aktualności
TMS NonStop na Twoim urządzeniu mobilnym!
Serwis TMS NonStop jest także dostępny jako aplikacja na urządzenia mobilne! Dzięki aplikacji każdy użytkownik może "NonStop" śledzić najważniejsze wydarzenia rynkowe na ekranie smartfona lub tableta. 24 godziny na dobę, gdziekolwiek jesteś, w wygodny i intuicyjny sposób uzyskasz dostęp do treści publikowanych w TMS NonStop - portalu, z którego korzystają tysiące inwestorów.