Podsumowanie I tygodnia konkursu TMS Pro Daytrader

25-03-2013 08:29
Pierwszy etap konkursu TMS Pro Daytrader już na półmetku. Ulubioną parą walutową zawodników jest EURUSD. Widać też duży sentyment do japońskiego jena i walut z antypodów.

W pierwszym tygodniu konkursu TMS Pro Daytrader, który promuje ideę bezpiecznego inwestowania na rynku forex metodą intra day, nie brakowało nagłych zwrotów akcji. Zajmujący w piątek 9. pozycję jerzy oraz Hajer (numer 2), do rankingu generalnego przeskoczyli z pościgowego, skutecznie odrabiając początkowe straty. W tym konkursie jeden słabszy dzień nie przekreśla szans na końcowy sukces. Decyduje średnia z trzech najlepszych sesji.

Liderem konkursu na półmetku jest gracz posługujący się pseudonimem bencok z wynikiem ponad 218 proc. Najlepsze wyniki osiąga na rynku EURUSD, ale nie stroni też od funta (para GBPUSD). Hajer, wicelider, który osiągnął wynik 215,86 proc., też preferuje EURUSD, ale bardzo dobre rezultaty osiąga na rynku jena (głównie na parze EURJPY). EURJPY to zdecydowany faworyt zawodników występujących jako Gutek i technick. To na tym rynku Gutek ugruntował 6. pozycję w konkursie. Podobną strategię stosuje technick, który długo trzymał się w pierwszej dziesiątce. Oprócz EURUSD i par japońskich inwestorzy startujący w konkursie na platformie TMS Pro chętnie wybierają też rynek GBPUSD, oraz pary z antypodów – AUDUSD i NZDUSD. Trójka zawodników ze ścisłej czołówki ma sentyment do franka – gra także na rynku CHFPLN.

Zwycięzcy I etapu konkursu na wirtualnych kontach wyłonieni zostaną za tydzień. Czeka na nich 10 rachunków rzeczywistych z kapitałem 3 000 zł, na których powalczą o nagrody warte 175 000 zł. W każdej chwili można dołączyć do rywalizacji.
 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i zwiększ swoje szanse na wygraną.