Nowa oferta — TMS Connect Premium

02-10-2017 09:51
Nowa oferta — TMS Connect Premium

Wraz z ochroną przed ujemnym saldem do wysokości 20.000 euro wprowadzamy nową ofertę - TMS Connect Premium z mocno obniżonymi prowizjami – zaczynającymi się już od 0,002%.

Prowizje na największych indeksach zostały obniżone o 50% w porównaniu ze standardową ofertą TMS Connect. Przykładowo koszt otwarcia pozycji na indeksie DAX wyniesie tylko 0,002%. Spadły też prowizje na instrumentach walutowych – aż o 25% do 0,003%. Poza bardzo atrakcyjnymi prowizjami oferta TMS Connect Premium wyróżnia się brakiem ograniczeń w odległości stawianych zleceń Take Profit oraz Stop Loss. Kwotowania odbywają się w technologii STP, a transakcje realizowane są w trybie Market, dzięki czemu nie występują rekwotowania.

Aby uczynić naszą ofertę jeszcze bardziej transparentną udostępniliśmy narzędzie, dzięki któremu każdy Klient może sprawdzić jak kształtował się spread na najważniejszych instrumentach z uwzględnieniem wartości minimalnych, średnich oraz maksymalnych.Przykładowo średni spread dla DAX'a za zeszły tydzień wyniósł 0,79 pkt., dla pary walutowej EURUSD 0,2 pipsa, dla złota 0,11$, dla ropy 0,02$. Te i więcej instrumentów można samodzielnie sprawdzić pod adresem: https://www.tms.pl/spread-historyczny

X
Poleć artykuł innej osobie

Uzupełnij poniższy formularz

CAPTCHA
 
Graficzne pułapki CAPTCHA

Sprawdź również:

1 miesiąc 2 tygodnie
Aktualności
TMS NonStop na Twoim urządzeniu mobilnym!
Serwis TMS NonStop jest także dostępny jako aplikacja na urządzenia mobilne! Dzięki aplikacji każdy użytkownik może "NonStop" śledzić najważniejsze wydarzenia rynkowe na ekranie smartfona lub tableta. 24 godziny na dobę, gdziekolwiek jesteś, w wygodny i intuicyjny sposób uzyskasz dostęp do treści publikowanych w TMS NonStop - portalu, z którego korzystają tysiące inwestorów.