Nowa oferta — TMS Connect Premium

02-10-2017 09:51
Nowa oferta — TMS Connect Premium

Wraz z ochroną przed ujemnym saldem do wysokości 20.000 euro wprowadzamy nową ofertę - TMS Connect Premium z mocno obniżonymi prowizjami – zaczynającymi się już od 0,002%.

Prowizje na największych indeksach zostały obniżone o 50% w porównaniu ze standardową ofertą TMS Connect. Przykładowo koszt otwarcia pozycji na indeksie DAX wyniesie tylko 0,002%. Spadły też prowizje na instrumentach walutowych – aż o 25% do 0,003%. Poza bardzo atrakcyjnymi prowizjami oferta TMS Connect Premium wyróżnia się brakiem ograniczeń w odległości stawianych zleceń Take Profit oraz Stop Loss. Kwotowania odbywają się w technologii STP, a transakcje realizowane są w trybie Market, dzięki czemu nie występują rekwotowania.

Aby uczynić naszą ofertę jeszcze bardziej transparentną udostępniliśmy narzędzie, dzięki któremu każdy Klient może sprawdzić jak kształtował się spread na najważniejszych instrumentach z uwzględnieniem wartości minimalnych, średnich oraz maksymalnych.Przykładowo średni spread dla DAX'a za zeszły tydzień wyniósł 0,79 pkt., dla pary walutowej EURUSD 0,2 pipsa, dla złota 0,11$, dla ropy 0,02$. Te i więcej instrumentów można samodzielnie sprawdzić pod adresem: https://www.tms.pl/spread-historyczny