Przejdź na Pro.

Handluj mądrzej i zostań nagrodzony.


Niektóre rzeczy stają się lepsze w parze. Nasze partnerstwo z TradingView pozwala łączyć funkcje i narzędzia analityczne z przejrzystymi cenami OANDA TMS Brokers, szybką realizacją zleceń, w pełni zautomatyzowanymi systemami zarządzania ryzykiem i danymi rynkowymi. Korzystając z TradingView i OANDA, zyskujesz dostęp do szeregu narzędzi i funkcjonalności, które pomagają w bardziej inteligentnym inwestowaniu. A co w tym wszystkim jest najlepsze? Gdy zarejestrujesz się, aby handlować z nami za pośrednictwem TradingView, otrzymasz kod promocyjny na rok płatnej subskrypcji za darmo*.


*Oferta tylko dla klientów wariantu Connect PREMIUM (CFD PREMIUM), patrz regulamin.

Integracja TradingView i OANDA TMS Brokers jest dostępna tylko dla klientów OANDA TMS Brokers przebywających na terenie Unii Europejskiej.

Traduj z najlepszymi

OANDA TMS Brokers otrzymała nagrodę
"Najlepszy Dom Maklerski 2022"
wg Invest Cuffs 2023.

Jak uzyskać dostęp do konta OANDA TMS Brokers
na platformie TradingView?

Krok 1

Krok 1


Utwórz konto rzeczywiste
w OANDA TMS Brokers.

Krok 1

Krok 2


Otwórz wykres na TradingView, a następnie kliknij zakładkę "Trading panel" (terminal transakcyjny) i wybierz OANDA z listy brokerów.

Krok 1

Krok 3


Wprowadź dane swojego rachunku, aby autoryzować dostęp do rachunku handlowego OANDA TMS Brokers. Możesz teraz handlować za pośrednictwem TradingView.

Jak otrzymać kod na roczną subskrypcję TradingView
Essential z OANDA TMS Brokers?

Krok 1

Krok 1


Wykonaj wszystkie kroki z poprzedniej sekcji.

Krok 1

Krok 2


Wyślij nam wiadomość e-mail na adres tradingviewplan@oanda.com z potwierdzeniem rejestracji.

Krok 1

Krok 3


Otrzymaj kod na wskazany przez siebie adres mailowy

Funkcje platformy TradingView*

Wszystkie narzędzia w jednym miejscu


Standardowe i niestandardowe wskaźniki są dostępne obok zaawansowanych ekranów i kanału informacyjnego na żywo, co oznacza, że możesz zawierać transakcje bez konieczności przełączania platform.

Obsługa wielu platform


Skorzystaj z solidnej i wydajnej przeglądarki TradingView, aplikacji komputerowych i mobilnych ze zsynchronizowanymi układami, listami obserwowanych i ustawieniami.

Społeczność TradingView


Dołącz do największej społeczności finansowej w sieci, z ponad 50 milionami aktywnych inwestorów i tysiącami pomysłów handlowych i niestandardowych wskaźników.

*Informacje o funkcjonalnościach oferowanych przez TradingView pochodzą bezpośrednio od TradingView.com. Funkcje mogą się różnić w zależności od wybranej oferty i subskrypcji w TradingView. Dane aktualne na moment publikacji: styczeń 2024.

Wyjątkowe wykresy

 • Wysoce interaktywne, responsywne i przyjazne dla urządzeń mobilnych wykresy zoptymalizowane pod kątem urządzeń dotykowych.
 • Ponad 400 gotowych wskaźników dla popularnych strategii handlowych oraz dodatkowe które mogą być tworzone przez użytkowników.
 • Ponad 15 typów wykresów i ponad 110 narzędzi do rysowania wzmocnionych przez adaptacyjne efekty wizualne i regulowane ustawienia.
 • Możliwość korzystania z maksymalnie 16 zsynchronizowanych wykresów w jednym układzie i stosowania analizy wielu ram czasowych.

Elastyczne sposoby handlu

 • Możesz tradować na wykresach za pomocą zleceń typu "przeciągnij i upuść" lub korzystać z responsywnego panelu zleceń.
 • Możesz inteligentnie definiować elastyczne cele wejścia, zatrzymania i zysku lub zastosować częściowe zamknięcie pozycji.

Rozbudowana analityka

 • Ponad 100 podstawowych pól i wskaźników, raportów finansowych i analiz wyceny w zasięgu ręki.
 • Możesz analizować transakcje na swoim wykresie i wykorzystywać dane historyczne do testowania różnych strategii za pomocą szczegółowych raportów
 • Możesz śledzić, wyszukiwać lub tworzyć najlepsze pomysły handlowe i edukacyjne, aby przenieść swoje umiejętności analityczne na wyższy poziom.
 • TradingView zapewnia dostęp do rozbudowanych map cieplnych, obrazujących ogólny stan rynku lub poszczególnej branży.

Aplikacja TradingView

Handlujesz w podróży czy wolisz korzystać z komputera? Wybierz najlepszą dla siebie opcję spośród aplikacji na każdą okazję.

Oanda logo

Preferowany broker

OANDA została nagrodzona przez społeczność
TradingView tytułem „Broker Roku 2023" oraz
„Najpopularniejszy Broker” roku 2020, 2021 i 2022.

Oanda award Oanda award Oanda award Oanda award

Jak połączyć konto tradingowe OANDA TMS
z platformą TradingView

Oanda logo

TradingView to platforma internetowa, dostępna także w aplikacji na komputery i urządzenia mobilne, która oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs z szeroką gamą konfigurowalnych wykresów, narzędzi do rysowania i wskaźników. Pozwala analizować wiele rynków, śledzić ruchy cen i identyfikować okazje handlowe. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym traderem, narzędzia OANDA i TradingView stanowią kombinację, którą możesz dostosować do swoich potrzeb.

TradingView oferuje trzy różne poziomy kont Pro: Essential,Plus i Premium. Każdy poziom konta odblokowuje dodatkowe funkcje. Konta Essential zapewniają dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak zwielokrotnione wykresy, niestandardowe interwały czasowe i odtwarzanie świeczek na słupkach intraday. Konta Plus oferują jeszcze więcej funkcji, w tym priorytetowe wsparcie i konfigurowalne wykresy spreadów. Konta Premium zapewniają najwyższy poziom dostępu, z funkcjami takimi jak więcej wskaźników na wykresach i automatyczne wykrywanie formacji wykresu.

Integracja TradingView i OANDA TMS Brokers jest dostępna tylko dla klientów OANDA TMS Brokers przebywających na terenie Unii Europejskiej.

Aby połączyć swoje konto TradingView z kontem OANDA TMS Brokers, wykonaj następujące kroki:

 • Krok 1
 • Krok 2
 • Krok 3
 • Krok 4
 • Krok 5
Oanda logo
 • Załóż konto TradingView, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Możesz wybrać darmowe konto lub przejść na płatną subskrypcję, aby uzyskać dodatkowe funkcje.
Oanda logo
 • Po uwierzytelnieniu konta zaloguj się do TradingView, a następnie przejdź do strony brokera OANDA . Zwróć uwagę na wysoką ocenę satysfakcji brokera: OANDA została wybrana "Najpopularniejszym brokerem" przez TradingView trzy lata z rzędu w 2022, 2021 i 2020 roku.
Oanda logo
 • Wybierz “Handluj” ("Trade") po prawej stronie ekranu.
Oanda logo
 • Zostaniesz przekierowany do wykresu TradingView z wyskakującym oknem OANDA. Kliknij “Kontynuuj” ("Continue").
Oanda logo
 • Następne okno pozwoli ci zalogować się na konto OANDA TMS, którym chcesz handlować za pomocą TradingView. Wprowadź dane logowania do konta OANDA TMS (e-maila i hasło ze "Strefy Klienta") i kliknij przycisk “Zaloguj się” (“Sign in”). Jeśli nie masz jeszcze konta w OANDA TMS, możesz je utworzyć w tym oknie.

Jak handlować na rachunku OANDA TMS Brokers za pośrednictwem
TradingView

Teraz możesz zawierać w TradingView transakcje, które zostaną zrealizowane
przez OANDA TMS Brokers i pojawią się na Twoim rachunku.

Jak zawierać transakcje z TradingView na rachunku OANDA TMS Brokers:

Krok 1

1. Upewnij się, że pomyślnie połączyłeś swoje konto TradingView z kontem OANDA, według instrukcji z poprzedniego rozdziału.

Krok 1

2. Otwórz wykres TradingView instrumentu, którym chcesz handlować - dla klientów OANDA TMS Brokers dostępne są instrumenty opatrzone sufiksem OTMS. Posiadamy szeroką ofertę wielu aktywów, w tym tysiące kontraktów CFD na forex, indeksy, surowce, kryptowaluty, akcje i szeroką gamę nielewarowanych akcji kapitałowych.

Po znalezieniu rynku, na którym chcesz handlować, upewnij się, że kanał cenowy jest ustawiony na OANDA.

Krok 1

3. Możesz korzystać z dostępnych narzędzi do tworzenia wykresów i wskaźników, aby analizować rynek i identyfikować potencjalne punkty wejścia i wyjścia. TradingView oferuje wiele zaawansowanych narzędzi do tworzenia wykresów.

W tym przykładzie skupimy się na prostej linii trendu oporu. Załóżmy, że zauważyłeś linię oporu, która utrzymuje kurs wymiany EUR/GBP. Niedawno przełamał on nowy dołek i ponownie testuje linię wsparcia, co jest niedźwiedzią formacją.

Przyjrzyjmy się, jak inwestor może zawrzeć transakcję z aktywowanymi poziomami stop loss i take profit.

Krok 1

4. Po określeniu strategii handlowej, kliknij na ceny "Kup" (“Buy”) lub "Sprzedaj" (“Sell”) znajdujące się na wykresie. Różnica pomiędzy ceną kupna i sprzedaży stanowi koszt transakcyjny. OANDA jest jednym z największych brokerów na świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle konkurencyjne spready dla wszystkich naszych produktów. Dzięki temu koszty ponoszone przez inwestora są niskie. Cena sprzedaży to cena po lewej stronie, a cena kupna znajduje się po prawej stronie. Wybierz, czy chcesz kupić, czy sprzedać. W tym przykładzie EUR/GBP złożymy zlecenie sprzedaży.

Krok 1

5. W panelu wykresów widoczny jest instrument oraz cena kupna i sprzedaży.

Krok 1

6. Na tym etapie znajdziesz opcje wprowadzania jednostek lub wielkości transakcji, poziomu take profit i ustawionego stop loss. Masz również możliwość wyboru sposobu wejścia na rynek za pomocą zleceń Market, Limit lub Stop.

Krok 1

7. Dokładnie sprawdź parametry transakcji i upewnij się, że są one zgodne z Twoją strategią handlową. Gdy będziesz zadowolony, kliknij przycisk "Złóż zlecenie" ("Place Order"), aby zrealizować transakcję.

TradingView przekaże szczegóły Twojej transakcji do platformy handlowej OANDA TMS Brokers. W tym momencie zlecenie zostanie szybko zrealizowane na koncie OANDA oraz będzie widoczne na koncie TradingView.

Monitorowanie i modyfikowanie transakcji na platformie TradingView

 • Swoje otwarte transakcje możesz monitorować za pośrednictwem TradingView lub jednej z platform transakcyjnych OANDA.
 • Dodatkowo, jeśli jesteś w podróży, możesz monitorować swoje konto za pomocą aplikacji OANDA TMS Brokers dla urządzeń z systemem Android, iPhone i tabletów.
 • Bardzo łatwo jest pozostawać na bieżąco ze swoimi transakcjami i monitorować je za pomocą tego samego loginu do konta OANDA.
 • Wracając do naszej przykładowej pozycji EUR/GBP, możesz teraz monitorować otwarte transakcje i zarządzać nimi bezpośrednio z TradingView, w tym modyfikować poziomy sto -loss, realizować zyski lub zamykać pozycje.
 • Po pierwsze, powinieneś być w stanie zobaczyć cenę wejścia, poziom take profit i stop loss jako poziome linie na wykresie.
 • Jeśli ich nie widzisz, dostosuj wykres TradingView, klikając prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu wykresu i wybierając "Ustawienia" (“Settings”).
 • Następnie przejdź do zakładki “Trading” i upewnij się, że "Pozycje" (“Positions”) i "Zlecenia" (“Orders”) mają obok siebie znacznik wyboru.
 • Wracając do naszej przykładowej pozycji EUR/GBP, możesz teraz monitorować otwarte transakcje i zarządzać nimi bezpośrednio z TradingView, w tym modyfikować poziomy stop-loss, realizować zyski lub zamykać pozycje.

TradingView umożliwia też dokonywanie korekt z poziomu wykresów. W tym przykładzie EUR/GBP chcemy przesunąć stop loss tuż powyżej niebieskiej linii trendu oporu, aby zwiększyć ryzyko. Wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy na linię, którą chcesz zmodyfikować i przesunąć ją do miejsca, w którym chcesz złożyć zlecenie. Możesz przesuwać dowolne zlecenia Stop Loss, Take Profit, Limit Entry lub Stop Entry na wykresie TradingView.

Poszukiwanie okazji tradingowych za pośrednictwem społeczności, skanerów i map cieplnych

TradingView oferuje szeroką gamę funkcji i narzędzi, które usprawniają analizę i ulepszają strategie handlowe. Przyjrzyjmy się niektórym z nich:

Krok 1

Chat


 • Po prawej stronie ekranu TradingView znajduje się opcja dołączenia do publicznego lub prywatnego czatu z innymi traderami.
 • Możesz w ten sposób dyskutować i wymieniać się spostrzeżeniami z innymi inwestorami
 • Może to być kolejna forma analizy sentymentu, która jest sygnałem kontrariańskim.
Krok 1

Funkcje społecznościowe:


 • TradingView zapewnia dostęp do rozbudowanej społeczności inwestycyjnej
 • Możesz uzyskać dostęp do szerokiej gamy pomysłów handlowych, strategii i spostrzeżeń rynkowych od doświadczonych traderów z całego świata.
 • Aby obserwować innych inwestorów, najpierw zapoznaj się ze społecznością, aby zainspirować się interesującymi pomysłami handlowymi. Funkcja Obserwuj pozwala śledzić wybranych przez Ciebie traderów.
Krok 1

Skanery i mapy cieplne:


 • Innym sposobem na utrzymanie porządku ze względu na rozbudowaną ofertę OANDA w zakresie inwestowania jest wykorzystanie skanerów i map cieplnych w celu identyfikacji trendów.
 • Możesz filtrować spośród różnych badań fundamentalnych lub technicznych.
 • Ponadto można sprawdzić, które rynki wykazują największe trendy w ostatnim okresie.

Inne przykłady wykresów TradingView - przegląd

TradingView oferuje mnóstwo rodzajów wykresów do wykorzystania

Przykład Brent Crude Oil (OILBRNT.PRO.OTMS) na wykresie Heiken Ashi. (Aby zmienić styl wykresu ze świecowego na Heiken Ashi, po prostu kliknij go w polu rozwijanym). Zgodnie z teorią, możliwe jest, że Brent Crude konsoliduje się w trójkącie zaporowym i obecnie znajduje się w pobliżu oporu. Możemy zmierzyć ujście trójkąta, aby określić poziom take profit w podobnej odległości.

Powyżej znajduje się kolejny przykład, ale dotyczący złota (GOLD.PRO.OTMS) przy użyciu wykresu słupkowego. Tym razem dodaliśmy narzędzie "Auto Fib Retracement", które automatycznie oblicza poziomy fibo. Stosunkowo płytkie zniesienie trendu wzrostowego, w pobliżu poziomu 23,6%, teoretycznie sugeruje, że możliwa jest większa konsolidacja boczna lub korekta w dół.

Narzędzie Auto Fib Retracement i wiele innych można znaleźć w sekcji "Wskaźniki" na platformie.

Wreszcie, analizując silnie trendujące rynki, takie jak akcje Apple (APPL), Tesla (TSLA) lub Facebook (FB), lub handlując zmiennymi rynkami, takimi jak Bitcoin Cash (BCHUSD.OTMS), możesz zmienić widok wykresu z prostego na logarytmiczny. Sprawi to, że każdy przyrostowy wzrost lub spadek ceny będzie proporcjonalny do siebie i może ułatwić rozpoznawanie wzorców. Aby zmienić skalę cen, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu skali i zmienić ją z "Zwykłej" na "Logarytmiczną".

Odblokuj dodatkowe funkcje TradingView dzięki promocji OANDA TMS

Rejestrując się, aby handlować z nami za pośrednictwem TradingView, możesz skorzystać z promocji na 12-miesięczną subskrypcję planu Essential, dostępnego tylko dla płatnych użytkowników. Co zyskujesz:

Krok 1

Opcja oferuje większą liczbę narzędzi do Twojej dyspozycji, między innymi możliwość korzystania z 5 wskaźników na wykresie, po 20 aktywnych alertów cenowych i technicznych, wskaźnik profilu wolumenu, konfigurowalne interwały czasowe czy możliwość korzystania z wielu list obserwowanych.

Krok 1

W OANDA wierzymy, że te narzędzia mogą wesprzeć naszych klientów w bardziej świadomym i odpowiedzialnym podejmowaniu decyzji o transakcjach.

Super wykresy i zaufany broker

TradingView to platforma, która umożliwia inwestorom detalicznym wykorzystanie narzędzi wspierających analizę techniczną i strategie handlowe. Łącząc swoje konto TradingView z kontem OANDA TMS Brokers, możesz płynnie wykonywać transakcje i uzyskiwać dostęp do danych rynkowych w czasie rzeczywistym. Poznaj funkcje TradingView, dostosuj platformę, wykorzystaj wskaźniki techniczne i fundamentalne oraz użyj PineScript, aby poprawić swoje doświadczenie handlowe. Dzięki połączeniu OANDA i TradingView możesz odblokować nowe możliwości i przenieść swój handel na wyższy poziom.

FAQ

 • Do czego służy TradingView?
 • Jak mogę utworzyć konto TradingView?
 • Jakie przeglądarki obsługuje TradingView?
 • Czy TradingView jest bezpieczne?
 • Jak połączyć konto OANDA TMS Brokers z TradingView?
 • Czy poprzez TradingView mogę zawierać transakcje na moim rachunku OANDA?
 • Jak zawierać transakcje na rachunku OANDA TMS Brokers za pośrednictwem TradingView?
 • Jak monitorować transakcje na rachunku OANDA TMS Brokers przez TradingView?
 • Z jakich narzędzi TradingView warto korzystać, zawierając transakcje?
 • Jak uzyskać dostęp do płatnej subskrypcji TradingView z OANDA TMS Brokers?
 • Jak mogę ćwiczyć handel bez ryzykowania prawdziwych pieniędzy?
 • Gdzie mogę znaleźć samouczki i przewodniki dotyczące TradingView?
 • Ile kosztuje TradingView oraz jego integracja z kontem OANDA?

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
75% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.