Szkolenia regularne

W TMS Brokers prowadzimy cykliczne szkolenia dotyczące wszystkich aspektów inwestycji od analizy technicznej, analizy fundamentalnej aż po rekomendacje zakupu lub sprzedaży konkretnych instrumentów finansowych.

 

Live Trading
Co tydzień w czwartki o godzinie 18:00 odbywają się spotkania Live Trading w ramach cyklu Investment University, trwających około godzinę, podczas których ekspert Investment University Łukasz Zembik inwestuje powierzone mu przez nasz Dom Maklerski 30.000 zł. Łukasz omawia wszystkie transakcje, które zawiera na realnym rachunku inwestycyjnym Investment University, wysyła również do klientów alerty (powiadomienia) o transakcjach, poziomach stop loss oraz take profit. Z tych webinariów klienci mogą czerpać praktyczną wiedzę oraz obserwować, jak na rynku działa inwestor.

 

Analiza Techniczna i Fundamentalna, Spojrzenie na Rynek
Kolejnym cyklem są webinaria rynkowe, które odbywają się codziennie o godzinie 09:15 oraz 11:00. Na tych webinariach maklerzy oraz dealerzy Departamentu Obsługi Klienta przekazują oficjalne stanowisko naszego Domu Maklerskiego dotyczącego przewidywanych kierunków oraz pomysły inwestycyjne na rynku zarówno walutowym, jak i towarowym, akcyjnym i indeksowym.

 

Intensywny Kurs Inwestowania
Departament Sprzedaży Domu Maklerskiego TMS Brokers przeprowadzi co miesiąc obszerne szkolenia inwestycyjne. Jest to największy cykl webianrowy, który twa zazwyczaj przez 3 dni (3x 1,5h). Inwestorzy na tych szkoleniach nauczą się podstaw inwestowania, obsługi platformy inwestycyjnej oraz zobaczą jak wygląda inwestowanie na realnym rynku.

 

Trading Next Level
Raz na miesiąc prowadzony jest webinar Trading Next Level, podczas którego ekspert Investment University Łukasz Zembik opowiada o wykorzystaniu wsparć i oporów, technice APP oraz technika ekspansji, elementach Price Action, a także o konfluencji na wykresie. Całe szkolenie ma za zadanie podnieść umiejętności tradowania wszystkich, którzy posiadają już solidne podstawy.

 

Sprawdź kalendarz szkoleń »

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
75% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.