Opinie
o TMS Brokers

Poznaj opinie klientów o TMS Brokers

Sprawdź co mówią o nas nasi Klienci!

5 stars opinion

Igor

quotes

Moja opinia o TMS Brokers jest jak najbardziej pozytywna. Każda sprawa (nawet ta najtrudniejsza) jest gładko załatwiania przez mojego doradcę. Mają jedną z lepszych platform tradingowych dostępnych w Polsce.

Krzysztof

quotes

TMS Brokers zasłużył na pozytywną opinię i wysoką ocenę. Ich szkolenie dla początkujących było świetne. Dało mi solidną podstawę. Teraz czekam na kurs dla nieco bardziej zaawansowanych.

Aleksandra

quotes

Zainteresowałam się rachunkiem w TMS po udziale w konferencji inwestuj inteligentnie. Przekonałam się, że jako kobieta nie jestem osamotniona w moich zainteresowaniach, a do tego mam predyspozycje do chłodnej oceny zachowania rynku. Postanowiłam poświęcić trochę czasu na naukę. Przeczytałam poradnik dla początkujących, wzięłam udział w kilku szkoleniach i dokonywałam wirtualnych transakcji na koncie testowym. Dzisiaj ta inwestycja zaczyna się zwracać.

Michał

quotes

Od kilku lat jestem aktywnym traderem i ta forma zarabiania stanowi dla mnie ważne źródło dochodu. Zaczynałem korzystając z kursów inwestycyjnych oferowanych przez TMS i dzięki nim bardzo dużo się nauczyłem. W dalszym ciągu mam swoje konto w TMS, głównie ze względu na ofertę szkoleń oraz wsparcie maklerskie, które pozwala mi podejmować lepsze decyzje.

Zbigniew

quotes

Korzystałem z usługi doradztwa korporacyjnego przez prawie rok. W tym czasie specjaliści z TMS skutecznie dbali o zabezpieczenie moich zakupów w euro oraz pomogli w licznych negocjacjach warunków w mojej współpracy z bankiem.

Katarzyna

quotes

Miałam rachunki u kilku brokerów i zdecydowanie wybieram TMS. Tutaj zawsze mogę liczyć na pomoc mojego opiekuna i rozwiązywanie wszelkich problemów w czasie krótszym niż przewiduje regulamin.

Adam

quotes

Korzystałem z usług wielu brokerów, ale zagraniczni nie podlegają pod tak ścisłe regulacje jak polscy. Ponadto uważam, że dom maklerski powinien wyróżniać się jakością, a w mojej ocenie praca TMS jest na wysokim poziomie. Konto TMS to wsparcie opiekuna i transparentne zasady współpracy. Dodatkowo dostaję pełną analizę rynków i sygnały inwestycyjne - moim zdaniem super!

Mateusz

quotes

Dom maklerski TMS to wsparcie i rzetelna edukacja finansowa. Konto TMS daje dostęp do wielu wartościowych przy tradingu treści i pozwala intuicyjnie handlować m.in. na walutach, indeksach i surowcach. Praca TMS trwa ponad 20 lat - tradycja do mnie przemawia.

Kamila

quotes

Wielu brokerów ukrywa rzeczywiste koszty, a przy koncie TMS od razu widnieje informacja na ten temat. Dom maklerski w mojej ocenie powinien być transparentny, a praca TMS w zakresie jasności przestrzegania zasad regulatora jest widoczna – zawsze dostaję powiadomienia o zmianach. Oceniam zdecydowanie na plus.

Weronika

quotes

Praca TMS nad rozwojem usług jest widoczna. Dom maklerski w dzisiejszych czasach powinien być instytucją stabilną, transparentną i rzetelnie informować klientów o ryzyku, co w mojej ocenie zdecydowanie można powiedzieć o TMS.

Piotr

quotes

Od kilku lat inwestuję, dwa lata temu zdecydowałem się na OTC. Inwestowanie direct niewielkich sum, dywersyfikacja portfela i korzystanie z pomocy edukacyjnej dostępnej dzięki konto TMS to mój przepis na sukces. Widać, że praca TMS nad wsparciem inwestorów takich jak ja się rozwija - w webinarach i ebookach można przebierać!

Marcin

quotes

Mam konto TMS direct i bardzo mi odpowiada. Inwestuję w wolnym czasie, niewielkie kwoty. Stawiam na różne instrumenty i zazwyczaj udaje mi się zarobić dodatkowo. Dużym wsparciem są szkolenia - zarówno te otwarte, jak i zamknięte - dla posiadaczy konta TMS. Widać, że praca TMS procentuje - webinary są coraz lepsze.

Mikołaj

quotes

Uważam, że rynek OTC jest trudny, ale dlatego też ciekawy. Codziennie stawiam sobie nowe wyzwania tradingowe i widać, że praca nad strategią - ulepszaną m.in. dzięki webinarom TMS - procentuje. Widać pracę TMS w tym zakresie - szkolenia nie tylko wyglądają profesjonalnie, ale są po prostu coraz lepsze. Inwestuję direct w surowce i polecam!

Dominik

quotes

Uważam, że warto skorzystać z oferty DM TMS Brokers. Można inwestować bez prowizji w kontrakty na waluty, kryptowaluty, indeksy, surowce i prawdziwe akcje! Onboarding jest mobilny, szybki, aplikacja do inwestowania pełna edukacyjnego wsparcia, a rozliczenia proste.

Józef

quotes

Od dwóch lat korzystam z TMS Connect i każdemu polecam. Usługa ta jest całkowicie darmowa, wsparcie klienta na poziomie. Broker oferuje dostęp do wielu ciekawych instrumentów, a także szybką i wygodną aplikację do mobilnego tradingu.


Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.