Opinie
o TMS Brokers

Poznaj opinie klientów o TMS Brokers

Sprawdź co mówią o nas nasi Klienci!

5 stars opinion

Igor

quotes

Moja opinia o TMS Brokers jest jak najbardziej pozytywna. Każda sprawa (nawet ta najtrudniejsza) jest gładko załatwiania przez mojego doradcę. Mają jedną z lepszych platform tradingowych dostępnych w Polsce.

Krzysztof

quotes

TMS Brokers zasłużył na pozytywną opinię i wysoką ocenę. Ich szkolenie dla początkujących było świetne. Dało mi solidną podstawę. Teraz czekam na kurs dla nieco bardziej zaawansowanych.

Aleksandra

quotes

Zainteresowałam się rachunkiem w TMS po udziale w konferencji inwestuj inteligentnie. Przekonałam się, że jako kobieta nie jestem osamotniona w moich zainteresowaniach, a do tego mam predyspozycje do chłodnej oceny zachowania rynku. Postanowiłam poświęcić trochę czasu na naukę. Przeczytałam poradnik dla początkujących, wzięłam udział w kilku szkoleniach i dokonywałam wirtualnych transakcji na koncie testowym. Dzisiaj ta inwestycja zaczyna się zwracać.

Michał

quotes

Od kilku lat jestem aktywnym traderem i ta forma zarabiania stanowi dla mnie ważne źródło dochodu. Zaczynałem korzystając z kursów inwestycyjnych oferowanych przez TMS i dzięki nim bardzo dużo się nauczyłem. W dalszym ciągu mam swoje konto w TMS, głównie ze względu na ofertę szkoleń oraz wsparcie maklerskie, które pozwala mi podejmować lepsze decyzje.

Zbigniew

quotes

Korzystałem z usługi doradztwa korporacyjnego przez prawie rok. W tym czasie specjaliści z TMS skutecznie dbali o zabezpieczenie moich zakupów w euro oraz pomogli w licznych negocjacjach warunków w mojej współpracy z bankiem.

Katarzyna

quotes

Miałam rachunki u kilku brokerów i zdecydowanie wybieram TMS. Tutaj zawsze mogę liczyć na pomoc mojego opiekuna i rozwiązywanie wszelkich problemów w czasie krótszym niż przewiduje regulamin.Powiadomienia przeglądarkowe są włączone.

Powiadomienia przeglądarkowe są wyłączone, włącz je ponownie w ustawieniach swojej przeglądarki.