Konto Standard

Standardowe konto daje dostęp do wielu produktów i usług dostępnych dla posiadaczy pakietów Premium i Platinum przy minimalnym depozycie w wysokości 3 000 PLN.

Posiadacze kont Standard mogą korzystać z wielu produktów i usług oferowanych przez TMS Brokers, w tym rekomendacji TMS Alerts oraz tygodniowych, miesięcznych i specjalistycznych raportów. Dodatkowo TMS Brokers oferuje bezpłatne szkolenia internetowe i stacjonarne.

 

Jako posiadacz pakietu Standard masz dostęp do wszystkich platform handlowych, narzędzi inwestycyjnych i oprogramowania analitycznego TMS Brokers.

 

Rachunki inwestycyjne z kwotą od 10 000 PLN mają przypisanego opiekuna do rachunku, dzięki czemu Klienci mogą konsultować się z maklerem. Dodatkowo otrzymują rekomendacje EURUSD sms’em oraz na platformie transakcyjnej.

Więcej informacji w
Porównaniu pakierów


Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.