Amerykańskie akcje bez prowizji już dostępne w TMS!

28-01-2021 09:00
Poszerzamy ofertę TMS Brokers! Do kilkuset instrumentów z 6 klas aktywów dołączają prawdziwe akcje z najpopularniejszych amerykańskich giełd. Klienci TMS mogą od teraz nabyć akcje ponad 1600 spółek bez prowizji, bez górnego limitu wartości i liczby transakcji w specjalnie do tego zaprojektowanej aplikacji oraz na platformie tradingowej MT5.

Najlepszy Broker Forex roku 2020 według Invest Cuffs rozszerza ofertę i umożliwia swoim klientom bezprowizyjne inwestowanie w prawdziwe akcje z amerykańskich giełd. Oferta 0% prowizji dotyczy rachunków pieniężnych prowadzonych w PLN i EUR. Nie jest ograniczona górnym wolumenem wartości i liczbą transakcji. Jest dostępna zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. 

- Zmierzamy w kierunku znacznego poszerzenia i tak już bogatej oferty instrumentów finansowych tak, by kompleksowo odpowiadać na potrzeby różnych grup inwestorów. Zamierzamy wzbogacić ofertę o kolejne akcje, ETF-y z innych giełd, a także o nowe CFD na akcje. Wyróżnikiem naszej oferty jest dostęp do notowań on-line z rynku giełdowego dla aktywnych klientów TMS oraz świetna aplikacja mobilna. Jej użytkownicy otrzymują aktualne powiadomienia rynkowe, profesjonalne analizy, a także dostęp do transmitowanych na żywo webinarów – mówi Marcin Niewiadomski.

 

 

 

W zaktualizowanej wersji aplikacji nie zabraknie docenianego serwisu analitycznego TMS NonStop, w którym eksperci TMS zamieszczają m.in. kilkadziesiąt newsów dziennie, autorskie analizy, raporty oraz autorskie rekomendacje.

 

 

Wygodne inwestowanie w aplikacji TMS

 

Nową odsłonę istniejącej aplikacji TMS zaprojektowaliśmy specjalnie z myślą o intuicyjnym kupowaniu akcji. Pobierając aplikację mobilną TMS Brokers możesz otworzyć konto do inwestowania na kontraktach CFD, a także konto akcyjne, dzięki któremu możesz handlować, przeglądać, a także analizować wykresy notowań na żywo ponad 1600 akcji amerykańskich. 

Możesz też korzystać z zaawansowanej wyszukiwarki spółek i wygodnie filtrować je np. po kapitalizacji, cenie, wolumenie obrotów, wskaźniku C/Z czy stopie dywidendy. Dodatkowym autem aplikacji są tematyczne playlisty - stale uaktualniane listy spółek z potencjałem, posortowane w kategorie tj. #StayHome, czy według spółek, w które inwestuje sam Warren Buffet.

 

 

TMS cały czas usprawnia procesy tak, by zmaksymalizować wygodę i bezpieczeństwo usług. Świadczy o tym m.in. fakt, że według badań firmy Edisonda z grupy Grant Thornton w TMS Brokers najszybciej na polskim rynku można otworzyć rachunek maklerski - całkowicie zdalnie, w niecałe 8 min.

 

Jak kupić akcje amerykańskie?

 

By rozpocząć przygodę z amerykańską giełdą wystarczy założyć bezpłatnie rachunek maklerski. W pierwszej kolejności należy otworzyć rachunek maklerski TMS Connect i w „Strefie Klienta” dodać konto akcyjne. Jeśli już posiadasz rachunek TMS Connect wystarczy, że dokonasz kilku kliknięć w „Strefie Klienta”.

 

 

 

Rachunek akcyjny możesz prowadzić w walucie PLN, EUR oraz USD. W przypadku dwóch pierwszych opcji każda transakcja będzie przewalutowana automatycznie, a dom maklerski nie będzie pobierał żadnych prowizji od transakcji. Jeśli wybierzesz konto w USD, kupno akcji będzie wiązało się z dodatkowym kosztem. Minimalna wartość jednej transakcji to 500 USD. 

 

 

Kupno akcji odbywa się w godzinach funkcjonowania amerykańskiej giełdy, ale istnieje możliwość składania zleceń z limitem poza godzinami handlu po cenie market i limit (od 11:00 do 22:00). Jeśli inwestor złoży zlecenie kupna 100 akcji Netflix, określając limit ceny na poziomie 520 USD za walor, będzie to oznaczać, że chce on kupić akcje nie drożej niż po 520 USD.

 

 

 

 

 

 

 

Pokaż datę publikacji treści: 

Być może zainteresuje Cię również:

2024-04-18 11:10
Co czeka rynki w drugim kwartale 2024 roku? Poznaj prognozy analityków OANDA TMS Brokers
2024-04-16 16:25
Halving Bitcoina 2024: wszystko, co powinieneś wiedzieć
2024-03-29 13:08
Co II kwartał 2024 roku może przynieść inwestorom? Zapraszamy na webinar
2024-03-28 11:34
Błędy poznawcze i emocjonalne najczęściej popełniane przez traderów
2024-03-20 15:00
Wybory prezydenckie w USA 2024: wskaźniki ekonomiczne, które warto obserwować
2024-03-18 13:03
Nikkei - czy czeka nas hossa jak w USA? Zapraszamy na webinar
2024-03-08 10:43
Kobiety w tradingu - czy inwestują inaczej od mężczyzn?
2024-02-13 14:18
Akcje europejskie już dostępne w ofercie OANDA TMS Brokers!
2024-02-09 15:35
Ruszyło głosowanie w corocznym konkursie branży inwestycyjnej Invest Cuffs
2024-02-06 10:31
Które pary walutowe warto obserwować w lutym i dlaczego?

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.