Zobacz jak profesjonalni traderzy inwestują na żywo na rynku finansowym

06-05-2015 08:57
Już dziś, 6 maja 2015 r. o godz. 19:00, dwóch profesjonalnych traderów z Domu Maklerskiego TMS Brokers zaprezentuje swoje strategie rynkowe podczas inwestowania na rynku finansowym. Traderzy będą mieli do dyspozycji rachunek maklerski zasilony kwotą 30 000 PLN.
Zobacz jak profesjonalni traderzy inwestują na żywo  na rynku finansowym

Inwestycje dokonywane będą w ramach projektu „Live Trading”, stworzonego z myślą o osobach, które chcą zobaczyć, jak inwestują praktycy z rynku. Transakcje będą przeprowadzane na żywo w studiu, z którego zostanie udostępniona darmowa transmisja on-line w Internecie.


Live Trading jest odpowiedzią na potrzeby inwestorów, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę. Eksperci TMS Brokers i Investment University zaprezentują, jak analizują rynek i co decyduje o dokonaniu takich, a nie innych transakcji. Spotkanie będzie w pełni interaktywne, a inwestorzy będą mogli zadawać ekspertom pytania.


Jak wyjaśnia Tomasz Wiśniewski, Ekspert Investment University: „Stworzyliśmy ten projekt aby pokazać inwestorom, że na rynku da się spokojnie zarabiać stosując znane i wcale nie skomplikowane metody. Chcemy pokazać widzom, jak ważna jest konsekwencja i dyscyplina, która musi iść w parze z analizą sytuacji rynkowej”.


„Live Trading stawia edukację o inwestowaniu na zupełnie nowym, wyższym poziomie. Inwestorzy będą widzieli na żywo, jak zawierana jest transakcja i na co należy zwrócić uwagę przy jej dokonywaniu. Będziemy na bieżąco analizować rynek i podpowiadać, co w danej chwili jest kluczowe i wiążące do otwarcia pozycji. Tego nie da się przekazać jedynie podczas standardowych spotkań szkoleniowych”. – dodaje Łukasz Zembik, Ekspert Investment University. To pierwsza edycja Live Trandingu, kolejna zaplanowana jest już na 20 maja 2015 r.


Aby otrzymać link do transmisji on-line, należy wypełnić formularz, który znajduje się pod tym adresem.