Traderzy wspólnie z DM TMS Brokers dla Szlachetnej Paczki! 11-12-2017 16:55

11-12-2017 16:55
Traderzy wspólnie z DM TMS Brokers dla Szlachetnej Paczki!

Już za niespełna dwa tygodnie usiądziemy z bliskimi przy wspólnym stole aby świętować Boże Narodzenie. Wspaniała współpraca traderów sprawiła, że w tym roku magiczne chwile z rodzinami będą mogli również spędzić podopieczni Szlachetnej Paczki. Równolegle toczyły się dwie akcje – „Klienci TMS dla Szlachetnej Paczki” i „Traderzy dzieciom”, organizowana wspólnie ze społecznością Trading Jam Session. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczestników, Dom Maklerski TMS przekaże na rzecz Szlachetnej Paczki łącznie 15 000 PLN.

Akcja „Klienci TMS dla Szlachetnej Paczki” wystartowała 29 listopada. Aktywność klientów przeszła najśmielsze oczekiwania brokera. Już po 10-ciu dniach bowiem znacznie przekroczyli oni ustalony na 500 lotów wolumen transakcji. Dla przypomnienia, TMS automatycznie zliczał loty z uczestniczących w akcji rachunków i dodawał je do wspólnej puli a udział nie wiązał się z dodatkowymi kosztami dla klientów. Dzięki tak znacznemu zaangażowaniu klientów, broker przekaże Stowarzyszeniu Wiosna, organizatorowi Szlachetnej Paczki 10 000 PLN jeszcze przed świętami.

W ramach akcji „Traderzy dzieciom” natomiast, członkowie społeczności TJS przez miesiąc wspólnie prowadzili 1 rachunek demo. Dokonali na nim łącznie ponad 700 transakcji, wypracowując dodatnią stopę zwrotu. Zgodnie z założeniami, TMS przekaże 5 000 PLN Stowarzyszeniu Wiosna. Pod koniec listopada, broker ogłosił bowiem, że jeśli we wspólny trading zaangażuje się 20 osób, przeznaczy na rzecz Szlachetnej Paczki 2 500 PLN. Kwota ta miała zostać podwojona gdy po miesiącu na koncie zanotowany zostanie zysk.

Wspaniała przedświąteczna współpraca pokazała, że razem możemy więcej. Dzięki wielkiemu sercu uczestników obu akcji, piękne Boże Narodzenie dla podopiecznych Szlachetnej Paczki staje się coraz bardziej realne. Osoby, którym dotychczas święta nie kojarzyły się z radością, będą mogły chociaż przez kilka dni cieszyć się ciepłem i spokojem.

Więcej informacji o akcji na stronie https://www.tms.pl/szlachetna-paczka