TMS Brokers zwycięża w trzymiesięcznym rankingu prognoz FX Week

23-09-2014 14:30
TMS Brokers uznany został za instytucję finansową, która w ostatnich miesiącach najtrafniej przewidywała kursy głównych par walutowych. Polski broker zajął pierwsze miejsce w trzymiesięcznym rankingu prognoz prestiżowego brytyjskiego tygodnika „FX Week”.

W opracowywanych przez redakcję zestawieniach uczestniczą instytucje finansowe z całego świata, m.in. HSBC, Morgan Stanley, BNP Paribas, czy Credit Agricole.

 

- Przez ostatnie tygodnie nasze prognozy utrzymywały się na podium rankingu, więc nie jesteśmy zaskoczeni tym wynikiem. Zajęcie pierwszego miejsca to doskonałe potwierdzenie wysokiej jakości naszych prognoz. Autorskie analizy i trafne przewidywania walutowe to cenny drogowskaz dla inwestorów, którzy chcą efektywnie pomnożyć swój kapitał korzystając z naszych usług – powiedział Marcin Niewiadomski, Prezes TMS Brokers.

 

Czołówka rankingu „FX Week”

Miejsce Instytucja
1. TMS Brokers
2. TD Securities
3. SEB
4. CIBC
5. Saxo Bank
6. Scotiabank
7. National Australia Bank
8. Royal Bank of Scotland
9. BBVA
10. Bank of America Merrill Lynch
11. HSBC
12. Lloyds Bank
13. Nomura
14. BNP Paribas
15 USB

Źródło: FX Week, 22 września 2014 r.

 

TMS Brokers jest jedyną instytucją finansową z Europy Środkowo-Wschodniej, której prognozy uwzględniane są w rankingu prestiżowego tygodnika „FX Week”.

To nie jedyne wyróżnienie w ostatnim czasie. TMS Brokers wygrał sierpniowe zestawienie prognoz „Gazety Giełdy Parkiet”. Marek Wołos wraz z Wojciechem Smoleńskim uzyskali 100% trafności podejmowanych decyzji osiągając wzrost wartości portfela o 10,12%.