TMS Brokers uczestnikiem XXII międzynarodowych targów pt. „Stacja Paliw”

27-02-2015 11:49
13-15 maja 2015 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, odbędą się 22 międzynarodowe targi organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych. To od 22 lat największa wystawa branży paliwowej w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej. Prelegentami podczas targów będą Adam Korecki oraz Mariusz Dębski, Maklerzy Papierów Wartościowych w Domu Maklerskim TMS Brokers.
TMS Brokers uczestnikiem XXII międzynarodowych targów pt. „Stacja Paliw”

W ramach prezentacji maklerzy z DM TMS Brokers przeanalizują i ocenią bieżącą sytuację na rynkach ropy w kontekście ekonomiczno-politycznym. Posłużą się w tym celu analizą ekonomiczną oraz fundamentalną. Przedstawią również swoje prognozy w zakresie kształtowania się cen ropy i instrumentów ropopochodnych na najbliższe kilka miesięcy. Powyższa analiza zostanie przedstawiona jako podstawa do wykorzystania platformy transakcyjnej w celu zabezpieczenia swojej pozycji, bądź do zarabiania na spekulacji na rynku paliw. Dodatkowo zaprezentują jak wykorzystać platformę transakcyjną w celu zabezpieczenia bądź spekulacji na rynkach paliw i walut.

 

Cieszymy się, że możemy wziąć udział w targach. Temat paliw jest nam bardzo bliski ponieważ w swojej ofercie mamy szeroką gamę instrumentów związanych z tym rynkiem. Nasi klienci mają możliwość zwierania transakcji na kontraktach terminowych futures dostępnych m.in. na giełdach CBOT, CME ICE Futures Europe. – powiedział Adam Korecki.

 

Prelegenci:

 

Adam Korecki - Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta, Makler Papierów Wartościowych

Absolwent wydziału Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Od 10 lat jest pracownikiem TMS Brokers gdzie pełni funkcję Dyrektora Departamentu Obsługi Klienta oraz Maklera Papierów Wartościowych.
Z uwagi na wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie klientów jest częstym prelegentem warsztatów edukacyjnych. Gościnnie bierze udział w programach ekonomicznych TVN 24 Biznes i Świat oraz TV Biznes.

 

Mariusz Dębski - Makler Papierów Wartościowych

Absolwent wydziału Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Od 3 lat jest opiekunem klientów VIP. Ekspert m.in. w dziedzinie rynku surowców, ropy naftowej i oleju napędowego. Prelegent seminariów inwestycyjnych poświęconych rynkowi towarowemu.

 

W razie pytań, prosimy o kontakt:

Email: dok@tms.pl
Tel.: +48 22 27 66 282
Tel.: 602 349 049
Tel.: 783 540 400