TMS Brokers na pierwszym miejscu w grudniowym rankingu gazety Parkiet

13-12-2016 14:37
W grudniowym wydaniu Portfela Foreksowego Gazety Giełdy Parkiet nasze prognozy zajęły pierwsze miejsce. Bartosz Sawicki, Kierownik Departamentu Analiz, został liderem rankingu z wynikiem 5,9 proc. stopy zwrotu na plusie. Wynik nie uwzględnia efektu dźwigni finansowej. Gratulujemy!
TMS Brokers na pierwszym miejscu w grudniowym rankingu gazety Parkiet

Portfel foreksowy to rozpoczęta w sierpniu 2013 r. inicjatywa Gazety Giełdy Parkiet, w której redakcja prosi rynkowych ekspertów o prognozy dla rynku walut, surowców i indeksów giełdowych. Co miesiąc, ich szacunki poddawane są weryfikacji, a osiągnięte wyniki są sumowane. W rankingu udział biorą przedstawiciele największych domów maklerskich w Polsce.

W propozycjach na kolejny miesiąc Bartosz Sawicki prognozuje osłabienie się USD/PLN, umocnienie kawy (surowca) oraz Rosyjskiej giełdy (indeks RTS).

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Bartoszem Sawickim, w którym opowiada o minionych i przyszłych wydarzeniach, które wpływają na rynek.

Cały artykuł znajduje się w sobotnim wydaniu dziennika „Gazeta Giełdy Parkiet” z dnia 03.12.2016 r.

Dom Maklerski TMS Brokers to pierwsza w Polsce instytucja finansowa, która zaoferowała dostęp do inwestycji walutowych (Forex). Nasze prognozy regularnie wygrywają zestawienia czołowych polskich i zagranicznych tytułów.