TMS Brokers na pierwszym miejscu w grudniowym rankingu gazety Parkiet

13-12-2016 14:37
W grudniowym wydaniu Portfela Foreksowego Gazety Giełdy Parkiet nasze prognozy zajęły pierwsze miejsce. Bartosz Sawicki, Kierownik Departamentu Analiz, został liderem rankingu z wynikiem 5,9 proc. stopy zwrotu na plusie. Wynik nie uwzględnia efektu dźwigni finansowej. Gratulujemy!
TMS Brokers na pierwszym miejscu w grudniowym rankingu gazety Parkiet

Portfel foreksowy to rozpoczęta w sierpniu 2013 r. inicjatywa Gazety Giełdy Parkiet, w której redakcja prosi rynkowych ekspertów o prognozy dla rynku walut, surowców i indeksów giełdowych. Co miesiąc, ich szacunki poddawane są weryfikacji, a osiągnięte wyniki są sumowane. W rankingu udział biorą przedstawiciele największych domów maklerskich w Polsce.

W propozycjach na kolejny miesiąc Bartosz Sawicki prognozuje osłabienie się USD/PLN, umocnienie kawy (surowca) oraz Rosyjskiej giełdy (indeks RTS).

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Bartoszem Sawickim, w którym opowiada o minionych i przyszłych wydarzeniach, które wpływają na rynek.

Cały artykuł znajduje się w sobotnim wydaniu dziennika „Gazeta Giełdy Parkiet” z dnia 03.12.2016 r.

Dom Maklerski TMS Brokers to pierwsza w Polsce instytucja finansowa, która zaoferowała dostęp do inwestycji walutowych (Forex). Nasze prognozy regularnie wygrywają zestawienia czołowych polskich i zagranicznych tytułów.

X
Poleć artykuł innej osobie

Uzupełnij poniższy formularz

CAPTCHA
 
Graficzne pułapki CAPTCHA

Sprawdź również:

1 miesiąc 2 tygodnie
Aktualności
TMS NonStop na Twoim urządzeniu mobilnym!
Serwis TMS NonStop jest także dostępny jako aplikacja na urządzenia mobilne! Dzięki aplikacji każdy użytkownik może "NonStop" śledzić najważniejsze wydarzenia rynkowe na ekranie smartfona lub tableta. 24 godziny na dobę, gdziekolwiek jesteś, w wygodny i intuicyjny sposób uzyskasz dostęp do treści publikowanych w TMS NonStop - portalu, z którego korzystają tysiące inwestorów.