TMS Brokers kontynuuje dobrą passę

02-09-2014 13:57
Początek września przyniósł dobre wieści dla TMS Brokers. Wystawiane przez dom maklerski prognozy walutowe znalazły uznanie brytyjskiego tygodnika FX Week.

Ponownie w ciągu ostatnich tygodni prognozy walutowe TMS Brokers trafiły na podium tygodnika FX Week, plasując się na drugim miejscu w zestawieniu prognoz trzymiesięcznych.

To nie jedyne wyróżnienie w tym miesiącu. TMS Brokers wygrał sierpniowe zestawienie prognoz Gazety Giełdy Parkiet. Marek Wołos wraz z Wojciechem Smoleńskim uzyskali 100% skuteczność osiągając wzrost portfela o 10,12%.

Nasze prognozy regularnie wygrywają zestawienia czołowych polskich i zagranicznych tytułów, w tym londyńskiego FX Week, Pulsu Biznesu oraz Gazety Giełdy Parkiet.

FX Week to tygodnik branżowy, w całości poświęcony tematyce rynkowej i nowym trendom na rynku walutowym. Jest on wydawany od 1990 r. Jego czytelnicy to inwestorzy indywidualni i specjaliści pracujący dla globalnych instytucji finansowych. FX Week dociera także do międzynarodowych korporacji i firm oraz dostawców nowoczesnych technologii dla banków i instytucji finansowych.

TMS Brokers jest jedyną instytucją finansową z Europy Środkowo-Wschodniej, której prognozy uwzględniane są w rankingu londyńskiego tygodnika.