Przypominamy o zmianie Specyfikacji Instrumentów Finansowych i posiedzeniu ws. greckiego zadłużenia

26-06-2015 16:42
Szanowni Klienci, przypominamy, że od dnia 28 czerwca br. zgodnie z ustawą z dnia 5 grudnia 2014 r. o zmianie ustawy o obrocie instrumentami finansowymi oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. 2015 poz. 73) maksymalna dźwignia dostępna na platformie transakcyjnej nie będzie mogła być wyższa niż 1:100.
Przypominamy o zmianie Specyfikacji Instrumentów Finansowych i posiedzeniu ws. greckiego zadłużenia

W związku z tym, Dom Maklerski TMS Brokers mając na względzie konieczność dostosowania warunków transakcyjnych do w/w regulacji, zmienia wysokość stawek depozytów zabezpieczających dla wszystkich instrumentów dla których dotychczas obowiązywała stawka 0,5% na 1%.

Prosimy o zapoznanie się z nowymi warunkami transakcyjnymi zamieszczonymi na stronie tms.pl w aktualnościach oraz wzięcie ich pod uwagę przy dokonywaniu transakcji od 28 czerwca 2015 roku.

Pragniemy podkreślić, że podczas weekendu odbędzie się kolejne spotkanie ws. greckiego zadłużenia. W przypadku ewentualnych rozstrzygnięć, handel w nowym tygodniu może rozpocząć się od dużych luk cenowych. W związku z tym prosimy o dostosowanie wielkości pozycji lub dopłatę środków pod kątem zarówno nowych depozytów jak i możliwych luk  cenowych wywołanych weekendowymi wydarzeniami.

Z poważaniem,

Dom Maklerski TMS Brokers