Oficjalne wyniki z trzeciego dnia konkursu demo

22-02-2016 15:25
RoByczek na samym początku rywalizacji zaliczył stratę na rachunku w wysokości 8000 PLN i w środę osiągnął najlepszy wynik inwestując z depozytem 2000 PLN.
Oficjalne wyniki z trzeciego dnia konkursu demo

Uczestnik ten trading w środę zaczął już o 7:30 i osiągnął na koniec dnia wynik na poziomie 590%. Co ciekawe jego pierwszy short na EURGBP zakończył się stratą. Później było już tylko lepiej. RoByczek wykazał się ogromną skutecznością - z 41 pozycji tylko dwie były stratne. Największy zysk w tym dniu przyniosła mu strategia piramidowania indeksu DAX, na którym grał tylko w jedną stronę. Pokazał, że jest prawdziwym giełdowym bykiem i nie wolno się poddawać jeśli pierwsze wejście w rynek jest nieudane. Wola walki w tym giełdowym byku jest ogromna.

Należy dodać, że Komisja Konkursowa zdecydowała o nieprzyznaniu nagrody uczestnikom o nickach drzwi oraz zbrozlo. Korzystali oni z tego samego urządzenia, co jest niezgodne z regulaminem Konkursu.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu, RoByczek nie może wygrać kolejnej nagrody dziennej. Tym samym ustępuje pola innym uczestnikom.

Aktualny ranking znajduje się na stronie konkursowej www.konkurs.tms.pl w zakładce ranking.