Oficjalne wyniki z pierwszego dnia konkursu demo

16-02-2016 13:27
Wyścig po zegarek OMEGA wystartował! I to w jakim stylu! 266 proc. – to fenomenalny wynik, którym mógł na finiszu pierwszego dnia zmagań pochwalić się Daffy. To jednak jeszcze nie wszystko… Jeszcze bardziej spektakularnym osiągnięciem jest wypracowanie przez tego uczestnika konkursu astronomicznej stopy zwrotu przekraczającej 1000 proc. w zaledwie DWADZIEŚCIA CZTERY (!) godziny. Jak to możliwe?
Oficjalne wyniki z pierwszego dnia konkursu demo

Daffy idealnie wykorzystał silne załamanie na rynku złota. Sprzedaż kruszcu pozwoliła na potrojenie depozytu. Uczestnik pozostał na rynku surowców i przy maksymalnym zaangażowaniu wirtualnych środków kupował ropę naftową. Podczas Święta Prezydenta w USA Wall Street nie pracowało i po północy w notowaniach powstała luka hossy. Pozwoliła ona na potrojenie dostępnych środków. Niestety, Daffy nie zamknął zyskujących pozycji i stał się ofiarą – tak częstego w ostatnich tygodniach – załamania notowań surowca i wymazania całości wzrostów.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu, Daffy nie może wygrać kolejnej nagrody dziennej. Tym samym ustępuje pola innym uczestnikom. Trzymamy jednak kciuki za dalsze sukcesy w rankingu generalnym i liczymy  na kolejne spektakularne zagrania!

Aktualny ranking znajduje się na stronie konkursowej www.konkurs.tms.pl w zakładce ranking.