Nowość! Platformy GO4X i TMS Connect teraz także w wersji przeglądarkowej

10-03-2015 15:35
Inwestowanie stało się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Z początkiem marca zostały udostępnione przeglądarkowe wersje platform GO4X i TMS Connect. Nie wymagają one instalacji i działają na wszystkich dostępnych przeglądarkach.

Korzystanie z przeglądarkowej wersji platformy jest tak proste jak z internetowego konta bankowego.

Po pierwsze, łatwy dostęp z każdego komputera bez potrzeby instalowania

Podobnie jak z kontem bankowym, aby skorzystać z platformy wystarczy mieć do dyspozycji komputer z dostępem do internetu. Należy wejść na stronę go4x.tms.pl dla rachunku GO4X lub connect.tms.pl dla rachunku TMS Connect, a następnie wpisać login i hasło do swojego konta maklerskiego. 

Po drugie, czytelny i intuicyjny interfejs

Przeglądarkowa wersja platformy została wyposażona w zakładki m.in. narzędzia, w których zostały schowane wszystkie dostępne opcje dla danej kategorii. Dzięki czemu, użytkownik po zalogowaniu się widzi najistotniejsze elementy, jak: wykres, dostępne instrumenty oraz bieżące transakcje. Cały interfejs jest intuicyjny i łatwy w użytkowaniu, co gwarantuje wygodny sposób zarządzania swoimi inwestycjami.

Po trzecie, dwie wersje platformy, jeden login, hasło oraz jedna historia

Użytkownik podsiadający na komputerze (np. prywatnym) instalacyjną wersję platformy GO4X lub TMS Connect, dokonuje transakcji. Następnie by ją obserwować może zalogować się na innym komputerze (np. służbowym) przez przeglądarkę internetową. Uzyskuje w ten sposób możliwość obserwowania zawartych transakcji oraz dokonywania dalszych inwestycji. Przeglądarkowa wersja platformy pozwala korzystać z rachunku w miejscu, w którym instalowanie oprogramowania jest niemożliwe.  

Adresy do logowania:

Platforma GO4X - go4x.tms.pl

Platforma TMS Connect - connect.tms.pl