Maklerzy TMS Brokers poprowadzili wykład podczas XXII Międzynarodowych Targów Stacja Paliw

15-05-2015 17:06
13-15 maja 2015 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, odbyły się 22 międzynarodowe targi organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych. To od 22 lat największa wystawa branży paliwowej w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej. Prelegentami podczas targów byli Adam Korecki oraz Mariusz Dębski, Maklerzy Papierów Wartościowych w Domu Maklerskim TMS Brokers.
Maklerzy TMS Brokers poprowadzili wykład podczas XXII Międzynarodowych Targów Stacja Paliw

Celem prelekcji było przeanalizowanie oraz ocenienie bieżącej sytuacji na rynku ropy w kontekście ekonomiczno-politycznym. Uczestnicy targów mieli okazje poznać prognozy maklerów w zakresie kształtowania się ceny ropy oraz instrumentów pochodnych na najbliższe kilka miesięcy. Wykład nosił tytuł „Ropa po 20 USD? Jak wykorzystać platformę transakcyjną w celu zabezpieczenia bądź spekulacji na rynkach paliw i walut.”

Powyższa analiza zostanie przedstawiona jako podstawa do wykorzystania platformy transakcyjnej w celu zabezpieczenia swojej pozycji, bądź do zarabiania na spekulacji na rynku paliw.

Targi paliw to rewelacyjne przedsięwzięcie. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć w nich udział i spotkać tylu entuzjastów rynku paliw. Miło nam, że wykład spotkał się z dużym uznaniem i zainteresowaniem – powiedział Adam Korecki.

 

Prelegenci:

 

Adam Korecki - Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta, Makler Papierów Wartościowych

Absolwent wydziału Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Od 10 lat jest pracownikiem TMS Brokers gdzie pełni funkcję Dyrektora Departamentu Obsługi Klienta oraz Maklera Papierów Wartościowych.
Z uwagi na wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie klientów jest częstym prelegentem warsztatów edukacyjnych. Gościnnie bierze udział w programach ekonomicznych TVN 24 Biznes i Świat oraz TV Biznes.

 

Mariusz Dębski - Makler Papierów Wartościowych

Absolwent wydziału Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Od 3 lat jest opiekunem klientów VIP. Ekspert m.in. w dziedzinie rynku surowców, ropy naftowej i oleju napędowego. Prelegent seminariów inwestycyjnych poświęconych rynkowi towarowemu.

 

W razie pytań, prosimy o kontakt:

Email: dok@tms.pl
Tel.: +48 22 27 66 282
Tel.: 602 349 049
Tel.: 783 540 400