Konkurs TMS Pro Daytrader zakończony, oficjalne wyniki już wkrótce

16-12-2013 16:57
Druga edycja konkursu TMS Pro Daytrader już za nami. Zawodnicy przez prawie trzy miesiące rywalizowali o atrakcyjne nagrody – trzy Citroeny z linii DS oraz siedem atrakcyjnych szkoleń organizowanych przez Forex-Unversity. Kto został zwycięzcą? Oficjalne wyniki już wkrótce.

Nieoficjalne rezultaty są na naszej stronie konkursowej w zakładce rankingi. Trwa ich weryfikacja. Zgodnie z regulaminem organizatorzy konkursu mają 14 dni na ogłoszenie oficjalnych wyników. Nie chcielibyśmy jednak długo z tym zwlekać. Zdajemy sobie sprawę, że idą święta. Zrobimy więc wszystko, by zweryfikować wyniki konkursowej rywalizacji na tyle szybko, by dowiedzieli się o nich Państwo jeszcze przed Gwiazdką i mogli cieszyć się ze zdobycia atrakcyjnych nagród w okresie świąteczno-noworocznym.

Oficjalna gala wręczenia nagród odbędzie się pod koniec stycznia. Wkrótce poinformujemy o terminie. Będzie to świetna okazja do spotkania laureatów z organizatorami i wymiany doświadczeń. Po gali postaramy się przedstawić sylwetki zwycięzców, podzielić się z Państwem ich doświadczeniami z konkursu i zdać Państwu relację z tej imprezy. Będzie co wspominać. Konkurs obfitował w zwroty akcji i ciekawe wydarzenia. Uczestnicy osiągali lepsze wyniki niż w pierwszej, wiosennej edycji TMS Pro Daytrader. Rekordy bito seriami. Część konkursowych statystyk opublikujemy już w tym tygodniu.

Dziękujemy Państwu za udział w konkursie. Liczymy, że dzięki konkursowej rywalizacji docenili Państwo zalety platformy TMS Pro i zostaną z nami.