Komunikat TMS Direct

15-06-2016 17:14
Komunikat TMS Direct

Szanowni Państwo,
W związku ze zbliżającym się referendum w Wielkiej Brytanii (23.06.2016r.) chcielibyśmy Państwu przypomnieć o możliwości wystąpienia ryzyka podwyższonej zmienności, niskiej płynności oraz poszerzenia się spreadów rynkowych na instrumentach finansowych.

Aby zminimalizować negatywny wpływ możliwych anomalii rynkowych na Państwa otwarte pozycje, postanowiliśmy okresowo zwiększyć stawki depozytów zabezpieczających na niektóre instrumenty finansowe. Ich modyfikacja nastąpi od 19.06.2016.

Po ustabilizowaniu się sytuacji na rynkach finansowych, poziomy zabezpieczeń wrócą do wartości dotychczasowych. Szczegóły znajda Państwo poniżej, oraz na naszej stronie internetowej

Zmiany depozytów TMS Direct
Na indeksach giełdowych

Stawki depozytów dla pierwszych 25 tysięcy EUR depozytu.

Na walutach:

O ile kwota depozytu zabezpieczającego otwartej pozycji nie przekracza 50 tys. EUR (lub równowartości w innej walucie) podane stawki depozytów zmniejszone są o 50%, o ile Klient w Rejestrze Operacyjnym Rachunku Pieniężnego posiada środki pieniężne w wysokości wystarczającej na pokrycie tak obliczonego depozytu zabezpieczającego. Przedmiotowe warunki nie dotyczą Rachunków Platinum.

Po referendum depozyty zabezpieczające zostaną zweryfikowane, o czym TMS Brokers poinformuje Klientów. Poniżej linki do dokumentów.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Departamentem Obsługi Klienta pod numerem Tel.: +48 22 27 66 282 lub makler@tms.pl,
Zespół TMS Brokers