Giełdowy debiut Alibaby w TMS Brokers

16-09-2014 10:08
Już 19 września 2014 roku na nowojorskiej giełdzie debiutuje Alibaba Group, największy światowy gracz z branży e-commerce, którego wycena przewyższą łączną wycenę największych konkurentów: e-bay oraz Amazon.

To najgorętsze IPO w tym roku, porównywane z debiutem Facebooka w lutym 2012 roku. Alibaba zamierza sprzedać na NYSE 12% swoich akcji i planuje pozyskać nawet do 20 mld USD kapitału. Tak odważne oczekiwania związane są z olbrzymim zainteresowaniem akcjami spółki.

Klienci TMS Brokers mogą inwestować na akcjach grupy Alibaba już od debiutu za pośrednictwem kontraktów CFD dostępnych na rachunkach GO4X, TMS Connect oraz TMS Direct (pod symbolem BABA:xnys).

CFD na akcje Alibaby dostępne są z dźwignią, wymagany jest jedynie depozyt w wysokości 15% ich wartości (lub 25% dla TMS Direct). W początkowym okresie obrotu ograniczona będzie możliwość krótkiej sprzedaży.

Zawieranie transakcji na CFD na akcje Alibaby na wszystkich rachunkach możliwe jest od piątkowego otwarcia rynku. Na rachunku TMS Direct pierwsze zlecenia można składać już w czwartek po zamknięciu nowojorskiego rynku o godzinie 16:00 czasu EST (22:00 czasu polskiego).

 

Dowiedz się więcej o grupie Alibaba czytając pełną treść raportu TMS Brokers dostępną do pobrania w formacie PDF.

 

 

Nie masz jeszcze rachunku?
Wykorzystaj okazję i otwórz rachunek maklerski w TMS Brokers!

 
 
W poniższym materiale wideo pokazane jest w jaki sposób można otworzyć i zamknąć transakcje na kontrakcie CFD w platformie TMS Direct.