Zapisz się za darmo!

Impuls giełdowy 19.01.2022

Inwestowanie alternatywne - altcoiny
Bartosz Sawicki
Bartosz Sawicki
Kierownik Departamentu Analiz
Konrad Białas
Konrad Białas
Główny Ekonomista
Łukasz Zembik
Łukasz Zembik
Ekspert ds. Rynku OTC
Adam Korecki
Adam Korecki
Makler Papierów Wartościowych
19.01.2022
18:00 - 19:00
Internetowe
Najbliższy webinar poprowadzi:

Maciej Madej, analityk TMS Brokers, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Pasjonat i analityk rynków finansowych ze szczególną uwagą śledzący rynek walutowy oraz akcji W swojej pracy wykorzystuje zarówno narzędzia analizy fundamentalnej, jak i technicznej, wierząc, że ich odpowiednie połączenie może przynieść najlepsze rezultaty. Prywatnie fan piłki nożnej oraz tenisa ziemnego.

 

 

Już nie tylko Bitcoin, Ethereum czy Litecoin. Od teraz posiadacze rachunku w TMS Brokers będą mogli inwestować w CFD na kolejne, zyskujące zawrotną popularność, cyfrowe tokeny.

Do popularnego Bitcoina czy Ethereum dołączą: Binance Coin, Cardano, Chainlink, Dogecoin, EOS, Polkadot, Stellar, Tezos oraz Uniswap. To kolejna dobra wiadomość dla posiadaczy rachunku, którzy do listy dotychczasowych niewątpliwych zalet - zerowej prowizji giełd kryptowalutowych czy szybkich wpłat i wypłat kartą oraz BLIKiem – będą mogli dopisać szeroki wachlarz instrumentów.

W poprzednim roku Bitcoin i Ethereum musiały oddać palmę pierwszeństwa innym wirtualnym walutom. Oczywiście mówienie, że najstarsze tego typu instrumenty są już passé jest wciąż nieuzasadnione – w 2021 roku Bitcoin zyskał ogromną popularność dzięki działaniom Tesli oraz uznaniu go przez Salwador legalnym środkiem płatniczym. Niemniej jednak, to młodsze projekty przykuwały coraz większą uwagę inwestorów, chociażby wspomniane Polkadot czy Cardano.

Początek roku nie należy do najlepszy w wykonaniu kryptowalut, a czołowe tokeny znalazły się pod presją. Sentyment na rynku kryptowalut jest negatywny. W trakcie webinaru analityk TMS postara się znaleźć odpowiedzi na pytania: 

 

  • Kiedy koniec korekty na rynku kryptowalut?nbsp;
  • Jakie są perspektywy dla szerokiego rynku?
  • Alternatywy dla Bitcoina
  • Czy altcoiny są w lepszej sytuacji od Bitcoina?nbsp;
  • Gdzie szukać okazji na rynku kryptowalut?nbsp;

 

 

 

 

 

Wybierz bloki szkoleniowe, na które chcesz się zapisać:

Kto jest administratorem Twoich danych?
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie, numer KRS 204776. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Zgoda *

Wybierz bloki szkoleniowe, na które chcesz się zapisać:

Niniejszy materiał ma na celu promocję usług świadczonych przez Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie, Złota 59, 00-120 Warszawa, zarejestrowany przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000204776, NIP 526-27-59-131, kapitał zakładowy: 3,537,560 zł opłacony w całości. Dom Maklerski TMS Brokers posiada zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności maklerskiej. Inwestowanie na rynku instrumentów pochodnych wiąże się z ryzykiem utraty kapitału, a straty mogą przewyższyć wpłacone środki pieniężne. Przed zawarciem transakcji upewnij się, że znasz zasady działania usługi oraz poziom ryzyka inwestycyjnego, jaki wiąże się z daną inwestycją.