TMS Connect

Korzyści z pracy z TMS Connect:

  • Rozpoznaje wszystkie strategie EA, w tym Scalping EA
  • Hosting na serwerach VPS: automaty rozpoznawania korzystnych transakcji
  • Równoległe przetwarzanie danych: szybsze wykonywanie zleceń
  • Funkcje programistyczne do tworzenia własnych strategii EA

Korzystanie ze strategii Expert Advisors

Systemy automatyczne powinny być optymalizowane pod kątem anonimowych zleceń. Tak działa model TMS Connect No Dealing Desk, dlatego zalecamy TMS Connect wszystkim traderom, którzy korzystają z automatycznych zleceń z EA.

Najlepsze praktyki Expert Advisor

Platforma TMS Connect korzysta egzekucji No Dealing Desk, dlatego idealnie nadaje się do strategii Expert Advisors (EA). Dzięki egzekucji No Dealing Desk wynik działań transakcyjnych nie ma wpływu zyski i straty rynku TMS Connect. Z tego powodu mile widziane są wszelkie strategie EA, wliczając scalping i transakcje krótkoterminowe.
Choć nie ma EA gwarantującego sukces, istnieje zestaw najlepszych praktyk i narzędzi transakcyjnych wspierających opracowanie strategii EA zwiększających prawdopodobieństwo powodzenia.

Wiele strategii EA wykazuje ukierunkowanie lub działa najlepiej w określonych warunkach rynkowych, np. na rynkach w trendzie lub konsolidacji. Żadna strategia nie sprawdza się w każdych warunkach, dlatego ważne jest właściwe rozpoznanie sytuacji i zastosowanie odpowiedniej strategii. Właściwe użycie strategii zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu, ale zależy od takich czynników, jak pora dnia, para walutowa i rodzaj rynku, z jakim mamy do czynienia.

Spis Treści:


Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.