7. edukacyjny konkurs inwestycyjny TMS. Graj o nagrody pieniężne i motoryzacyjną przygodę

30-09-2020 14:11
11 X 2020 o 23:00 startuje kolejna edycja edukacyjnego konkursu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej TMS Brokers. Edukacja poprzez rywalizację rzetelnie przygotowuje inwestorów do walki z rynkami, bez zbędnego stresu. I bez ryzyka, gdyż uczestnicy inwestują wirtualne 10 000 euro i wygrywają realne nagrody. Pula wynosi 10 000 złotych i udział w wyjątkowym wydarzeniu, umożliwiającym przetestowanie różnych superaut na kilkusetkilometrowej trasie.

Udział w konkursie może wziąć każdy, kto zainstaluje aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers, zarejestruje się i dołączy do zabawy. Cały proces jest bezpłatny, a wygrywa najwyższa stopa zwrotu.

 

Gra na demo

Od godz. 23:00 11 X 2020 w edukacyjnej rywalizacji sprawdzić mogą się początkujący, jak i doświadczeni inwestorzy. Konkurs składa się z trzech, tygodniowych rund. Zwyciężą osoby, które osiągną najwyższe stopy zwrotu i wygrają rundę. Każdy tydzień to nowa szansa na wygraną nagrody tygodnia, czyli zaproszenia na supercar day. Dodatkowe punkty w rankingu można zbierać za polecanie aplikacji znajomym.

 

DOŁĄCZ DO KONKURSU!

 

Nagrody

Nagroda główna to 7 000 złotych i zaproszenie na supercar day. Wiceliderowi klasyfikacji generalnej TMS przekaże 2000 złotych i zaproszenie na supercar day, a graczowi, który zajmie trzecie miejsce w konkursie – 1000 złotych oraz zaproszenie na supercar day.

 

Czym jest supercar day?

TMS Supercar Day to dzień pełen wrażeń, podczas którego poprowadzisz kilka supersamochodów, sprawdzisz ich osiągi na kilkusetkilometrowej trasie i usłyszysz wiele ciekawostek na temat tradingu na specjalnej prelekcji edukacyjnej. Trasa to nie tor. To prawdziwe ulice, a Ty możesz przetestować aż 6 superaut! A konkretnie: Ferrari 488 GTB, Lamborghini Huracán, Chevrolet Corvette 4, Mercedes-AMG GT, Porsche 911 Turbo S i Audi R8 Spyder. Poszukiwacze mocnych wrażeń nasycą się więc nie tylko ekscytującymi przejażdżkami i widokiem designerskich aut, ale będą mieli szansę okiełznać kilka z bestii, które kryją pod ich maskami.

Warto podkreślić, że każdy uczestnik, który dołączy do zabawy z polecenia znajomego otrzyma audiobook o słynnym inwestorze Georg’u Soros’u. Dodatkowo, każdy uczestnik, który dołączy do gry, a potem otworzy rzeczywisty rachunek maklerski – otrzyma książkę do wyboru z pakietu inwestora „Książkę o inwestowaniu” dr Rafała Janika, „Analizę Price Action” Al’a Brooks’a lub pozycję „Trader doskonały” Van’a K. Tharp’a. Ponadto po otwarciu konta rzeczywistego inwestor otrzyma pełny cykl (5 godzin) praktycznych szkoleń online oraz dostęp do rekomendacji inwestycyjnych ekspertów TMS.

Nie zwlekaj, dołącz do zabawy, pobij rekord stopy zwrotu z zeszłego konkursu i wygraj atrakcyjne nagrody!

 

Zacięta rywalizacja edukacyjna

Stopy zwrotu w poszczególnych tygodniach ostatniej edycji pokazały, że  rywalizacja w konkursie może być bardzo zacięta. Zwłaszcza, gdy na rynku panowała największa zmienność. Bywała tak wysoka, że nawet kontrakty terminowe na notowania ropy WTI spadły poniżej zera po raz pierwszy w historii, co widać to było najwyraźniej po wynikach - zwycięzca pierwszych 5 dni sesyjnych pierwszej rundy „wykręcił” stopę zwrotu przekraczającą 411 proc.

Każda z edycji ma wspólny mianownik. Udowadnia zależność - opłaca się przyjąć przemyślaną strategię,  a także korzystać z możliwości zebrania dodatkowych punktów, bo może okazać się, że kilka punktów zaważy na klasyfikacji. Zdarzyło się to w przypadku zwycięzcy klasyfikacji generalnej 5. edycji, który ostatecznie odniósł sukces, mimo że nie wygrał żadnej z tygodniowych rund.

W 4. edycji z kolei zaskoczył gracz, który osiągnął tygodniową stopę zwrotu na poziomie 140%. Wicelider 4. rankingu pamiętał o tym, że właśnie na czas konkursu przypadał okres publikacji raportów amerykańskich spółek, dzięki czemu mógł liczyć na pokaźne zyski w zabawie. Z kolei w trzeciej edycji fenomenem był wicelider klasyfikacji generalnej, który zdobył II miejsce na podium, wykonując jedynie 17 transakcji przez cały konkurs.

 

Wsparcie ekspertów TMS

Emocji nie brakowało w żadnej z edycji, a kolejna jest świetną okazją do przetestowania aplikacji TMS Brokers do mobilnego tradingu. Jest ona innowacyjnym produktem, który skupia w sobie cały świat inwestycji, dzięki czemu inwestorzy mogą błyskawicznie reagować na zmienność rynku, mając wsparcie analityków, którzy interpretują na bieżąco ogłaszane dane i wystawiają klientom rekomendacje. Wspierają też konkursowiczów, udostępniając im na czas konkursu codzienne webinary w postaci „Rynkowego espresso” oraz cotygodniowe szkolenia z serii „Live Trading”.

Aplikacja pozwala nie tylko inwestować z poziomu własnej kieszeni, ale i śledzić najświeższe wiadomości, sentyment rynkowy, a także sprawdzać co kupują i sprzedają inni. Można w niej też na żywo oglądać szkolenia ekspertów TMS i otrzymywać rekomendacje inwestycyjne między innymi od Analityka Roku 2019 według Invest Cuffs.

 

 

Pokaż datę publikacji treści: 

Być może zainteresuje Cię również:

2024-05-08 14:57
Co ponowny wybór Trumpa na prezydenta USA może oznaczać dla rynków finansowych
2024-04-18 11:10
Co czeka rynki w drugim kwartale 2024 roku? Poznaj prognozy analityków OANDA TMS Brokers
2024-04-16 16:25
Halving Bitcoina 2024: wszystko, co powinieneś wiedzieć
2024-03-29 13:08
Co II kwartał 2024 roku może przynieść inwestorom? Zapraszamy na webinar
2024-03-28 11:34
Błędy poznawcze i emocjonalne najczęściej popełniane przez traderów
2024-03-20 15:00
Wybory prezydenckie w USA 2024: wskaźniki ekonomiczne, które warto obserwować
2024-03-18 13:03
Nikkei - czy czeka nas hossa jak w USA? Zapraszamy na webinar
2024-03-08 10:43
Kobiety w tradingu - czy inwestują inaczej od mężczyzn?
2024-02-13 14:18
Akcje europejskie już dostępne w ofercie OANDA TMS Brokers!
2024-02-09 15:35
Ruszyło głosowanie w corocznym konkursie branży inwestycyjnej Invest Cuffs

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.