Wygraj iPhone'a 6!

31-10-2014 16:07
W listopadzie w Lidze GO4X dodatkowe atrakcyjne nagrody - poza pulą 10 000 zł do wygrania aż 10 najnowszych iPhone'ów 6!

Liga GO4X to gra inwestycyjna odbywająca się w edycjach miesięcznych. O pozycji uczestnika w tabeli ligowej, czyli Rankingu decyduje liczba punktów zgromadzonych w danym miesiącu. Punkty zdobywać można za udane inwestycje, zawieranie transakcji, zaangażowanie dodatkowego kapitału, czy zapraszanie znajomych z portalu Facebook do włączenia się do gry.

Ponadto w trakcie każdej edycji ogłaszane są akcje specjalne pozwalające na zdobycie dodatkowych punktów za wykonanie wskazanego zadania. W listopadzie w akcjach specjalnych promowane będą kontrakty CFD na akcje polskich i zagranicznych spółek.

W listopadowej edycji Ligi GO4X przyznanych zostanie 10 nagród dodatkowych, które trafią do osób zajmujących pierwsze 10 miejsc w listopadowym rankingu miesięcznym. Każda osoba z TOP10 otrzyma nowy iPhone 6! Jak co miesiąc, pierwszych 5 osób otrzyma również nagrody pieniężne z puli 10 000 zł.

Aby dołączyć do rywalizacji należy otworzyć rachunek maklerski GO4X. Posiadacze rachunków, którzy nie brali udziału w październikowej edycji Ligi GO4X mogą dołączyć wypełniając krótki formularz. Ci z Państwa, którzy rywalizowali w ostatniej odsłonie konkursu i posiadają saldo rachunku wynoszące co najmniej 500 zł uczestniczą w konkursie automatycznie.

Do nagrody w postaci telefonu iPhone 6 (o wartości 2890,5 zł) zostanie dołączona nagroda pieniężna w wysokości 322 zł stanowiąca podatek od nagród w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

 

Rejestracja dla nowych Klientów

Rejestracja dla obecnych Klientów