TMS Brokers na czele rankingu FX Week

16-06-2014 16:45
Trafione “w punkt” prognozy kursów EUR/USD, GBP/USD oraz USD/CHF i jedynie minimalnie niedowartościowanie szacunków przyszłej siły japońskiego jena pozwoliły TMS Brokers przesunąć się z trzeciego na pierwsze miejsce w rankingu trafności prognoz walutowych sporządzanych przez prestiżowy londyński tygodnik „FX Week.”

TMS Brokers jest jedyną instytucją finansową z Europy Środkowo-Wschodniej, której prognozy uwzględniane są w rankingu prestiżowego tygodnika „FX Week”. W 2009 r. polski broker wygrał w tej klasyfikacji. W ostatnich tygodniach TMS Brokers ponownie wspiął się na szczyt klasyfikacji miesięcznych prognoz dzięki trafnym przewidywaniom dotyczącym perspektyw euro i kształtu polityki monetarnej Eurolandu, wierze w siłę ożywnienia na Wyspach Brytyjskich oraz przekonaniu, że rajd szwajcarskiego franka nie będzie kontynuowany.

„FX Week” to prestiżowy, londyński tygodnik branżowy, w całości poświęcony tematyce rynkowej i nowym trendom na rynku walutowym. „FX Week” jest wydawany od 1990 r. Jego czytelnicy to inwestorzy indywidualni i specjaliści pracujący dla globalnych instytucji finansowych. „FX Week” dociera także do międzynarodowych korporacji i firm oraz dostawców nowoczesnych technologii dla banków i instytucji finansowych.