Kolejni gracze włączają się do walki o Citroeny

21-10-2013 14:20
Walka o Citroeny z serii DS w II etapie TMS Pro Daytarder trwa już od dwóch tygodni. Lider, Mad_DaGy, może się pochwalić średnią z trzech sesji 80,49 proc. To dobry wynik, ale jeszcze nie gwarantujący głównej wygranej. Konkurs trwa do 13 grudnia. W tym czasie w generalnej klasyfikacji z pewnością wiele się jeszcze może zmienić.

Do gry o główne nagrody codziennie włączają się kolejni zawodnicy. Wśród nich mamy także znajome nicki z pierwszej edycji TMS Pro Daytrader. Liderem rankingu pościgowego jest VanessaA, ze średnią z trzech sesji 108,64 proc. Do dziś to najlepszy rezultat. Jeśli VanessaA poprawi saldo na rachunku i wyjdzie na plus przeskoczy na pierwsze miejsce rankingu generalnego. Drugi w rankingu pościgowym adam94 i trzeci jwn88 uzyskali ponad 60 proc. Z tymi wynikami obecnie walczyliby o konkursowe podium. Warunek ten sam, co w przypadku Vanessy – trzeba wyjść na plus na rachunku.

Od kilku dni bardzo mocno w konkursie stara się gracz o nicku Lekkoparzony. Widać go często w czołówce rankingów dziennych. Dziś prowadzi z wynikiem 71,75 proc. Jeśli utrzyma formę powinien wkrótce zameldować się w czołówce głównego rankingu. VanessaA i Lekkoparzony to nicki znane z pierwszej edycji TMS Pro Datrader. VanessaA zdobyła wiosną główną nagrodę, Lekkoparzony był trzeci. Był także na podium w I wiosennym etapie konkursu, rozgrywanym na rachunkach demo.

Jedyne, co może przeszkadzać zawodnikom w uzyskiwaniu coraz lepszych rezultatów, to zmienność. W ubiegłym tygodniu na rynku coś wreszcie się zaczęło dziać. EURUSD w środę ruszył w górę z okolic 1,3480 do 1,37 w piątek, dając okazję do poprawy wyników. Ten tydzień znów jednak zaczyna się bardzo spokojnie. Eurodolar waha się od 1,3660 do 1,3680.

Życzymy powodzenia w walce o atrakcyjne nagrody. Czasu do przeprowadzenia decydujących akcji jest jeszcze sporo – konkurs trwa jeszcze osiem tygodni. Okazje na pewno się pojawią. Zapraszamy także do śledzenia naszych komentarzy edukacyjnych i do udziału w szkoleniach, które przygotowaliśmy specjalnie na konkurs.
Więcej informacji znajdziecie na stronie
www.konkurs.tms.pl