Kolejne rekordy w konkursie TMS Pro Daytrader

26-11-2013 11:49
Do końca konkursu TMS Pro Daytrader pozostały już tylko trzy tygodnie. Grono zawodników z realnymi szansami na główne nagrody powiększa się. To zapowiada emocjonującą walkę w ostatnich dniach rywalizacji. Już szóstka graczy może się pochwalić średnią z trzech najlepszych sesji powyżej 200 proc. Tego w historii konkursu jeszcze nie było.

W rankingu głównym nadal prowadzi gracz o nicku sAND ze średnią 224,10 proc. Jego przewaga nad wiceliderem jest bardzo duża (drugi wynik to 116,29 proc.). Graczy, którzy mogą wyprzedzić lidera na razie należy szukać w rankingu pościgowym. Tam aż pięciu zawodników ma wynik powyżej 200 proc., kolejnych dwóch ponad 180 proc. Oni w każdej chwili mogą przeskoczyć z rankingu pościgowego do głównego i znacząco zmienić klasyfikację generalną. Wystarczy, że poprawią saldo rachunku na dodatnie.

Konkurencja w konkursowej poczekalni jest ogromna, a różnice między czołowymi zawodnikami bardzo małe. Najlepszym wynikiem może pochwalić się janetbYcy – aż 230,42 proc. Wynik ten został osiągnięty (a raczej poprawiony) pod koniec ubiegłego tygodnia. To nowy rekord konkursu, poprzedni, także ustanowiony w ubiegłym tygodniu, wynosił 227,28 proc. Należał do zawodniczki posługującej się nickiem VanessaA. JanetbYcy i VanessaA w każdej chwili mogą wyprzedzić sAND-a i zepchnąć go na trzeci stopień konkursowego podium.

Walka o zwycięstwo toczyć się będzie do samego końca. Nie tylko wśród graczy, którzy już dziś mogą pochwalić się imponującymi wynikami. Poziom rośnie, o czym świadczą kolejne rekordy, ustanawiane niemal co kilka dni. Możemy mieć pewność, że nie znamy jeszcze wszystkich faworytów. Do rywalizacji można się włączyć w każdej chwili, zgodnie z zasadami liczy się bowiem wynik z najlepszych trzech sesji. W ostatnich dniach konkursu pojawi się na pewno jeszcze czarny koń. Gracze z rankingu pościgowego też nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

 

Liczby tygodnia:

230,42 proc. - to nowy rekord konkursu TMS Pro Daytrader, ustanowiony pod koniec ubiegłego tygodnia. Należy do janetbYcy.

227,28 proc. – a to rekord, który utrzymywał się do piątku.

3 – tyle razy zawodnicy ustanawiali poprawiali rekordową średnią z trzech sesji w drugiej edycji konkursu.

6 – tylu graczy może się już pochwalić średnią z trzech sesji powyżej 200 proc. Jeden w rankingu głównym, pięciu w pościgowym.