Nie wiesz w co inwestować? Chcesz weryfikować trafność swoich prognoz? Korzystaj z rekomendacji w aplikacji

07-11-2019 17:22
Rekomendacje inwestycyjne to usługa, która usprawnia i upraszcza trading. W zasięgu ręki zawsze masz radę doświadczonego eksperta. Mobilna aplikacja inwestycyjna TMS Brokers wzbogaciła się o pomysły inwestycyjne praktyków rynkowych zawierające: nazwę instrumentu, kierunek, cenę wejścia oraz zlecenie obronne Stop Loss. Tylko teraz każdy inwestor może przetestować rekomendacje przez 14 dni od momentu aktywowania ich w menu. Sprawdź i inspiruj się transakcjami nagradzanych analityków i maklerów!

Rekomendacje ekspertów TMS Brokers dotychczas były wysyłane tylko klientom posiadającym rachunek maklerski i nie były dostępne w nowej aplikacji mobilnej firmy. Teraz dowiesz się o transakcjach licencjonowanego maklera Tomasza Nowaka czy Kierownika Departamentu Analiz Bartosza Sawickiego znacznie szybciej dzięki powiadomieniom w aplikacji. Rekomendacje czterech ekspertów, którzy codziennie analizują wydarzenia na rynku, to mieszanka różnych strategii inwestycyjnych opartych o m.in. analizę techniczną i fundamentalną. Znajdziesz wśród nich transakcje krótkoterminowe w stylu daytrading, jak również pozycje w średnim horyzoncie czasowym wywodzące się ze stylu carry trade.

Nie musisz już więc czekać przez cały tydzień na webinar, by usłyszeć o okazjach inwestycyjnych tygodnia. Będziesz je mieć gdy tylko eksperci zauważą, że wydarzenia na rynku sprzyjają  wydaniu sygnału do inwestycji. Wówczas w aplikacji mobilnej pojawi się powiadomienie typu push, które wyświetli się na ekranie Twojego telefonu. Będziesz mógł na bieżąco otrzymywać informacje o transakcjach.

TMS przygotował promocję – 14 dni dostępu do rekomendacji za darmo, bez konieczności zakładania rachunku maklerskiego. Wystarczy konto demo, założone przez stronę www lub bezpośrednio w aplikacji.

Rady ekspertów

Pomysły transakcyjne w formie rekomendacji to ukłon w kierunku inwestorów. Mogą być przez nich kopiowane na ich rachunkach maklerskich jeden do jednego albo stanowić inspirację lub potwierdzenie własnych analiz. Pamiętajmy, że są one wydawane przez osoby, które na rynku finansowym są już od kilku lub kilkunastu lat i posiadają ogromne doświadczenie jeśli chodzi o inwestycje na rynku OTC/kontraktów CFD. Zespół osób wydających rekomendacje wielokrotnie był nagradzany przez firmy branżowe. Do najbardziej aktualnych wyróżnień należy zaliczyć pierwsze miejsce w 2019 roku w rankingu prognoz pary walutowej EUR/PLN organizowanego przez światową agencję Bloomberg, czy wygraną w konkursie analitycznym Gazety Giełdy Parkiet na najlepszy portfel: waluty, akcje, surowce. Bartosz Sawicki był również nagrodzony przez Puls Biznesu w rankingu na najlepszego analityka surowcowego oraz otrzymał tytuł Analityka Roku 2019 według Invest Cuffs.

Wszystkie rekomendacje możemy na bieżąco sprawdzać również w serwisie TMS NonStop. Został tam przygotowany dedykowany plik, który podsumowuje typy transakcyjne każdego z poszczególnych ekspertów zespołu. Jesteśmy w stanie ocenić, który specjalista myli się najrzadziej i czerpać inspiracje wyłącznie z jego pomysłów inwestycyjnych.

W zasięgu ręki

Rekomendacje inwestycyjne to kolejna wartość dodana w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers, która właśnie świętuje swoją rocznicę na rynku. Nowość uzupełnia szeroki wachlarz opcji, takich jak kalendarz makroekonomiczny i rozbudowany serwis analityczny TMS NonStop. Wszystko po to, żeby łatwiej podejmować trafne decyzje. Możliwości jest wiele, bo aplikacja daje dostęp do globalnych rynków z funkcjami umożliwiającymi handel oraz sprawdzenie sentymentu rynkowego – tego, co kupują i sprzedają inni klienci domu maklerskiego oraz, na którym rynku panuje największa zmienność.

Co więcej, klienci TMS mają możliwość oglądania szkoleń online na żywo lub w postaci nagrań video bezpośrednio w aplikacji. Mowa tu o „Rynkowym espresso”, czyli codziennej pigułce wiadomości i analiz finansowych przygotowanych specjalnie dla tych, którzy mają rachunek u brokera.

Wachlarz możliwości

Wszystkie te opcje można wypróbować na koncie demo – tzw. symulatorze tradingu, który pozwala sprawdzić wszystkie te narzędzia w praktyce. TMS Brokers w aplikacji daje klientom to, czego chcą  - pozwala trenować zręczność w tradingu. Nauka na wirtualnych pieniądzach to bardzo przydatna opcja, bo - o ile sama analiza wykresu złota, eurodolara czy niemieckiego indeksu DAX to kwestia wprawy - to otwarcie pozycji na realnym rynku może być trudniejsze. Rozpoczęcie przygody z tradingiem z wykorzystaniem konta demo pozwala także poczuć emocje, jakie towarzyszą inwestycjom – radość z zysków i doświadczenie strat. Rachunek demo stanowi doskonałą okazję do wejścia do świata rynków finansowych bez ryzyka, a rozpoczęcie prawdziwych inwestycji jest możliwe już od niewielkich kwot dzięki zastosowaniu dźwigni finansowej.

Dołącz do promocji – testuj aplikację TMS Brokers i rekomendacje od nagradzanych ekspertów przez 14 dni. Aby to zrobić wejdź na www, podaj poprawne dane, a otrzymasz SMS z linkiem do aplikacji.

Korzystając z rekomendacji miej na uwadze, że ich skuteczność nie może być stuprocentowa. Każdy z ekspertów jest tylko człowiekiem i mimo dołożenia wszelkiej staranności i dokonania szczegółowej analizy techniczno–fundamentalnej, mogą zdarzyć się nietrafione transakcje. To od tradera zależy jak będzie traktować daną rekomendację. Ostateczna decyzja inwestycyjna należy do inwestora, który również powinien być blisko rynku, by świadomie zarządzać swoim kapitałem.

   

Pokaż datę publikacji treści: 

Być może zainteresuje Cię również:

2024-03-29 13:08
Co II kwartał 2024 roku może przynieść inwestorom? Zapraszamy na webinar
2024-03-28 11:34
Błędy poznawcze i emocjonalne najczęściej popełniane przez traderów
2024-03-20 15:00
Wybory prezydenckie w USA 2024: wskaźniki ekonomiczne, które warto obserwować
2024-03-18 13:03
Nikkei - czy czeka nas hossa jak w USA? Zapraszamy na webinar
2024-03-08 10:43
Kobiety w tradingu - czy inwestują inaczej od mężczyzn?
2024-02-13 14:18
Akcje europejskie już dostępne w ofercie OANDA TMS Brokers!
2024-02-09 15:35
Ruszyło głosowanie w corocznym konkursie branży inwestycyjnej Invest Cuffs
2024-02-06 10:31
Które pary walutowe warto obserwować w lutym i dlaczego?
2024-01-17 12:20
Jak wykorzystać potencjał rynku w 2024 roku? Poznaj prognozy analityków OANDA TMS Brokers
2024-01-12 15:34
Które pary walutowe warto obserwować w styczniu i dlaczego?

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.