Referencje od Klientów

Nasze kilkunastoletnie doświadczenia wielokrotnie pokazały nam, że współpraca z przedsiębiorstwami w zakresie doradztwa walutowego i surowcowego przynosiła naszym Klientom wiele oszczędności .

Szczególne obszary cenione we współpracy z TMS Brokers wskazywane przez Klientów to:

  • Spersonalizowane i dostosowane do pozycji walutowej Klienta strategie działania,
  • Pełna opieka i kompleksowe wsparcie dedykowanego opiekuna
  • Możliwość skupienia się na podstawowej – operacyjnej działalności
  • Uniezależnienie prowadzonego biznesu od zmienności na rynku walutowym
  • Obniżenie kosztów walutowej współpracy z bankiem

 

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe listy referencyjne od kilku z naszych Klientów. Na życzenie udostępnimy pozostałe.

Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że rekomendacje i zalecenia Domu Maklerskiego TMS Brokers pomogły nam osiągnąć nie tylko znaczne oszczędności w transakcjach denominowanych w dewizach, ale także obniżyć koszty operacji finansowych związanych z hedgingiem.
DROSED S.A.

 

Nasza dotychczasowa współpraca pozwala z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż pracownicy Domu Maklerskiego TMS Brokers to fachowcy z dużą wiedzą i doświadczeniem w analizowaniu rynku walutowego i stosowaniu instrumentów finansowych. dzięki rekomendacjom otrzymanym od TMS Brokers mamy możliwość podjęcia wielu trafnych i ważnych dla nas decyzji.
INCO VERITAS S.A.

 

Nie bez znaczenia są doskonałe w swej dziedzinie, indywidualnie prowadzone dla nas seminaria szkoleniowe i warsztaty organizowane przez specjalistów z TMS Brokers, które pozwoliły nam zapoznać się z dostępnymi na polskim rynku instrumentami finansowymi.
PKP INTERCITY S.A.

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.