TMS Brokers liderem rankingu FX Week

24-08-2015 16:40
Dom Maklerski TMS Brokers wyszedł na pierwsze miejsce w rankingu londyńskiego branżowego tygodnika „FX Week”, w kategorii miesięcznych prognoz walutowych.
TMS Brokers liderem rankingu FX Week

TMS Brokers jest jedyną instytucją finansową z Europy Środkowo-Wschodniej uczestniczącą w konkursie prestiżowego tygodnika „FX Week”. Prognozy walutowe co miesiąc publikuje tam ponad 30 czołowych instytucji walutowych z całego świata.

Czołówka rankingu

1 TMS Brokers
2 UniCredit Group
3 Royal Bank of Scotland
4 Barclays
5 Wells Fargo
6 RBC Capital Markets
7 Bank of Montreal
8 FXCM
9 Informa Global Markets
10 Swissquote
11 Monex Europe
12= Saxo Bank
12= SEB Merchant Banking
14 Commonwealth Bank of Australia
15 Gain Capital

Źródło: FX Week, 24 sierpnia 2015 r.

To nie jedyne wyróżnienie w tym miesiącu. Analityk Bartosz Sawicki zwyciężył w rankingu analityków rynków surowcowych, osiągając w ostatnich dwunastu miesiącach 49,6% zwrotu z inwestycji. Ranking prowadzony jest przez gazetę Puls Biznesu.

Nasze prognozy regularnie wygrywają zestawienia czołowych polskich i zagranicznych tytułów, w tym londyńskiego FX Week, Pulsu Biznesu oraz Gazety Giełdy Parkiet.

FX Week to tygodnik branżowy, w całości poświęcony tematyce rynkowej i nowym trendom na rynku walutowym. Jest on wydawany od 1990 r. Jego czytelnicy to inwestorzy indywidualni i specjaliści pracujący dla globalnych instytucji finansowych. FX Week dociera także do międzynarodowych korporacji i firm oraz dostawców nowoczesnych technologii dla banków i instytucji finansowych.