TMS Brokers dla Akademii Giełdowej

22-05-2015 10:25
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. jest oficjalnym partnerem projekty pt. „Akademia Giełdowa”, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Klub Inwestora działające przy Szkole Głównej Handlowej.
TMS Brokers dla Akademii Giełdowej

Akademia Giełdowa to innowacyjny projekt, którego celem jest propagowanie i poszerzanie wiedzy o rynkach kapitałowych i inwestowaniu. W projekcie co roku uczestnicą studencie wyższych uczelni z całego kraju oraz firmy z branży inwestycyjnej i instytucje publiczne.

Uwagę przyciągają zapraszani do współpracy wybitni specjaliści, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami Akademii. W ciągu dwóch miesięcy słuchacze biorą udział w cyklu wykładów, zaś nabyte umiejętności mogą zaprezentować w teście końcowym, stanowiącym podsumowanie każdej edycji Akademii. Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, warsztaty oraz praktyki w cenionych biurach maklerskich.

TMS Brokers, jako partner projektu, poprowadzi wykład dotyczący inwestowania na giełdzie niemieckiej. Prelegentem warsztatu będzie Mariusz Dębski, Makler Papierów Wartościowych, który podczas swojego wystąpienia będzie chciał odpowiedzieć na następujące zagadnienia:

  • Jak analizować rynek?
  • W jaki sposób podejmować decyzje inwestycyjne?
  • Jak selekcjonować dane?
  • Jakimi instrumentami się posługiwać w czasach rynkowej niepewności?

Mariusz Dębski poprowadzi swój wykład w poniedziałek, 25 maja 2015 r. o godz. 19:00 w auli II budynek C Szkoły Głównej Handlowej.