Nowy Prezes Zarządu TMS Brokers

01-09-2014 16:28
W dniu 1 września 2014 roku stanowisko Prezesa Zarządu TMS Brokers SA objął Marcin Niewiadomski.

Zmiana na najwyższym stanowisku otwiera kolejny etap historii pierwszego polskiego domu maklerskiego na rynku Forex.

Marcin Niewiadomski jest doktorem nauk ekonomicznych warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Uzyskał również dyplom MBA Uniwersytetu Warszawskiego oraz University of Illinois. Wcześniej zajmował stanowisko w zarządzie ubezpieczyciela Link4, gdzie odpowiadał za sprzedaż i marketing. Posiada również doświadczenie zdobyte w branży bankowości detalicznej i consumer finance. Z sektorem finansowym związany jest od 18 lat.

Nowy prezes zamierza obudzić drzemiący w spółce potencjał przez rozwój oferty produktowej skierowanej do inwestorów z rynku akcji, a jego nominacja zbiegła się w czasie z wprowadzeniem do oferty TMS Brokers kontraktów CFD na akcje 40 największych spółek z amerykańskich i niemieckich parkietów. To jednak dopiero początek zmian.

 

- TMS Brokers to spółka o silnej marce i znaczącym potencjale. Nasza oferta jest już bardzo konkurencyjna, jednak będziemy ją konsekwentnie udoskonalać, by zaoferować polskim inwestorom wygodny dostęp do globalnych rynków finansowych na atrakcyjnych warunkach.

- Mamy ambitne plany i chcemy się dynamicznie rozwijać. Możemy patrzeć w przyszłość z optymizmem, ale i spokojem, ponieważ stoimy na niezwykle silnym fundamencie, jaki stanowi nasz główny akcjonariusz.

Oprócz Marcina Niewiadomskiego do zarządu dołączył również Jakub Zagórski, który zajmuje stanowisko Dyrektora Finansowego. Z zarządu odeszli natomiast Mariusz Potaczała i Artur Haze, który wrócił do rady nadzorczej.