Inwestuj i wygraj wyjazd na Wall Street

10-03-2015 11:54
W poniedziałek 23 marca 2015 r. wystartuje konkurs inwestycyjny „WallStreet Cup 2015”, organizowany przez Dom Maklerski TMS Brokers S.A. Nagrodami głównymi są 4 wycieczki do Nowego Jorku. Dodatkowo uczestnicy rywalizacji mają szanse zdobyć 8 zegarków Sony SmartWatch 2 oraz 18 zestawów książek inwestycyjnych.

Zasady są bardzo proste, zwycięzcami zostaną gracze, którzy osiągną najwyższą stopą zwrotu z inwestycji. Konkurs składa się z dwóch 15-dniowych sesji tradingowych, w każdej z nich do wygrania są 2 wyjazdy do Nowego Jorku, 4 zegarki Sony SmartWatch 2 oraz 9 zestawów książek. Dwie sesje tradingowe dają podwójną możliwość zdobycia nagród – przy czym, jeden gracz może wziąć udział w obu częściach konkursu i zdobyć w każdej z nich nagrody.

„Już dawno nie mieliśmy tak prostego konkursu, który dawałby podwójne szanse na główne nagrody. Konkurs kierujemy do naszych obecnych i nowych klientów. Każdy inwestor, niezależnie czy inwestuje w waluty, akcje, surowce, indeksy czy kontrakty terminowe, może wziąć w nim udział. Konkurs odbywa się na wielu instrumentach. Do rywalizacji można przystąpić z rachunkiem maklerskim otworzonym na dowolnej platformy w TMS Brokers. Inwestycji można dokonywać za pomocą platformy instalacyjnej, przeglądarkowej jak i mobilnej.” – powiedział Marcin Niewiadomski, Prezes TMS Brokers.

Harmonogram:

  • 9 - 22 marca - trwać będą zapisy i rozgrzewka. W tym czasie uczestnicy mogą ćwiczyć na bezpłatnych rachunkach edukacyjnych oraz zakładać rachunki maklerskie, które są niezbędne do wzięcia udziału w rywalizacji o nagrody.
  • 23 marca – 10 kwietnia - wystartuje pierwsza 15-dniowa część konkursu. Stopa zwrotu za ten okres będzie brana pod uwagę przy wyłonieniu pierwszych zwycięzców i zdobywców cennych nagród. To także ostatnia szansa na założenie rachunku maklerskiego by przystąpić do drugiej części konkursu.
  • 13 kwietnia – 1 maja – to czas, w którym odbędzie się druga 15-dniowa część konkursu. 6 kwietnia wyzerują się liczniki i na nowo rozpoczną się zmagania graczy o zwycięstwo i nagrody.

Dołączenie do konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać rachunek maklerski w DM TMS Brokers. Stanąć do rywalizacji mogą obecni i nowi klienci. Rachunek może być założony na dowolnej platformie TMS Brokers. Warunkiem jest, by był on zasilony kwotą co najmniej 3 000 zł. Platformy transakcyjne dostępne są zarówno w wersji instalacyjnej na komputer, przeglądarkowej jak i na urządzenia mobilne. To użytkownik decyduje, która wersja platformy jest dla niego wygodniejsza.

„Podzielenie konkursu na dwa etapy jest o tyle ciekawe, że gracz, któremu nie uda się zwyciężyć w pierwszym etapie ma możliwość zawalczyć raz jeszcze w drugim. Do drugiego etapu uczestnicy przechodzą z wyzerowanymi licznikami, co oznacza, że osiągnięta stopa zwrotu w pierwszej części konkursu nie ma wpływu na wynik w drugiej. Uczestnicy rywalizacji będą mogli na bieżąco obserwować i oceniać swoją sytuację dzięki prowadzonemu na żywo rankingowi graczy.” – podkreśla Marcin Niewiadomski, Prezes TMS Brokers.

Najważniejsze informacje rynkowe w zasięgu ręki

Inwestorzy biorący udział w konkursie będą na bieżąco otrzymywać ważne informacje rynkowe dzięki serwisowi analitycznemu TMS NonStop. Zadaniem portalu jest dostarczanie najświeższych informacji z rynków finansowych. Swoją treścią będzie on wspierał inwestorów, dostarczając m.in. raporty, rekomendacje, analizy i opinie – wszystkie komentarze i porady analityków TMS Brokers. Nowoczesny panel serwisu pozwala indywidualnie filtrować udostępniane treści, wyodrębniając tylko te kategorie, które interesują użytkownika.

Zapisy do konkursu zarówno dla nowych i obecnych klientów dostępne są na stronie www.konkurs.tms.pl