Geniusz makroekonomii, sprawny marketer i psycholog tłumu. Soros w zaktualizowanej aplikacji TMS

04-05-2020 14:31
„W latach 90. XX w. George Soros był nazywany najbardziej wpływowym człowiekiem między Uralem a Renem, teraz jest najbardziej znienawidzony między Odrą a Bugiem” – tak zaczyna się audiobook „George Soros – Wykorzystać kryzys”, który powstał w partnerstwie TMS Brokers. Historia jest o tyle ciekawa, że prezentuje nie tylko perypetie z życia spekulanta rynkowego, ale i dlatego, że jego biografia stanowi soczewkę współczesnej historii gospodarczej. Dostęp do audiobooka jest darmowy – wystarczy pobrać zaktualizowaną właśnie aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers i założyć konto demo.

George Soros znany jest jako człowiek, który złamał Bank Anglii. Ale co tak naprawdę o nim wiadomo, poza tym, co sam o sobie lubi mówić? Na czym polega sukces amerykańskiego spekulanta walutowego? Jak Amerykanin pochodzenia węgiersko-żydowskiego został miliarderem, wyłącznie spekulując?

Wiadomo o nim to, że wychowywał się w rodzinie klasy średniej i bywało, że prosił sąsiadów o wsparcie, co sprawiło, że przez lata w jego gabinecie wisiał napis „urodziłem się biedny, ale nie umrę biedny”. Wiadomo też, że jak na genialnego spekulanta był przeciętnym uczniem, ale był za to dobrym mówcą i świetnym graczem „Kapital”, czyli odpowiednika „Monopoly”. Do tej pory nie wiadomo było ile prawdy jest w tym, co mówił o sobie i o tym, czego dokonał. Fakty zostały jednak zweryfikowane i uwiecznione w formie audiobooka, który za darmo można pobrać w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers. Co dokładnie można w nim usłyszeć?

Weryfikacja faktów

Z audiobooka dowiesz się jakie założenia i filozofie sprawdził w praktyce Soros, a ponadto dlaczego sam o sobie myśli jak o naukowcu, a nie jak o szarej eminencji rynków finansowych. Usłyszysz między innymi co sprawiło, że Soros został inwestorem i co dało mu przewagę na rynku. Dzięki biografii poznasz także m.in. historię stuprocentowego zarobku na spadku, opowieść o wyrzutach sumienia Sorosa podczas sprzedaży damskich torebek oraz anegdotę o intuicji, która bierze się z bólu pleców.

Usłyszysz także o jego licznych wzlotach i upadkach, które nauczyły go inwestować. Jego biografia stanowi niezwykłą i inspirującą opowieść o poznawaniu własnego potencjału i wartości, które każdy może przekuć w sukces. Już dziś, możesz ją poznać całkiem za darmo, korzystając z audiobooka od TMS Brokers. Aby pobrać bezpłatny audiobook „George Soros – Wykorzystać kryzys”, pobierz aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers i załóż konto demo.

Ważna aktualizacja

Zyskasz nie tylko audiobook, ale i będziesz miał cały świat inwestycji w zasięgu ręki. TMS Brokers zaktualizowało bowiem aplikację do mobilnego tradingu do wersji 1.5. Jest teraz wygodniejsza i bardziej intuicyjna. Zmienia się sposób zlecania transakcji, ich porządkowania oraz zwiększa się liczba możliwości.

Aplikacja TMS Brokers jest stosunkowo młoda, ale niemal od razu została zauważona przez ekspertów i nominowana do nagrody Mobile Trends 2019. Co w niej wyjątkowego? Pozwala za darmo uczyć się inwestowania na prawdziwych instrumentach, ale bez ryzyka – na wirtualnych środkach. Aplikacja skupia w sobie cały świat inwestycji – bieżące informacje ze świata finansów, analizy, raporty, webinary, powiadomienia typu push o okazjach inwestycyjnych oraz rekomendacje wystawiane przez nagradzanych ekspertów TMS Brokers.

„To odpowiedź na prośby klientów”

- Aplikacja do mobilnego tradingu TMS Brokers zmienia się w odpowiedzi na prośby klientów – mówi Piotr Kardasz, Dyrektor Marketingu i Kierownik Rozwoju Mobile.

Najnowsza aktualizacja umożliwia szybsze zamykanie lub modyfikowanie pozycji, zamknięcie wszystkich pozycji jednocześnie oraz łatwiejsze ustawienie wielkości transakcji. Aktualizacja to również prostsza w obsłudze historia transakcji, nowe ekrany z wykresami, nowe ekrany modyfikacji transakcji oraz nowy kalkulator wielkości pozycji. Wszystkie pozycje są posegregowane: po instrumencie, wyniku, wielkości – wedle uznania. Aktualizacja to jeszcze szybszy dostęp do wykresów, szybsza opcja modyfikacji i zamykania zleceń. Wypróbuj i zobacz jak wygodne jest posiadanie wszystkich transakcji w jednym miejscu!

Pokaż datę publikacji treści: 

Być może zainteresuje Cię również:

2023-09-14 14:21
„Pasja do bycia najlepszym” – OANDA ogłasza swojego pierwszego ambasadora marki – Roberta Lewandowskiego
2023-08-31 15:48
Czynniki kształtujące globalne rynki Forex w latach 20-tych XXI wieku
2023-07-13 14:34
Czy nowe półrocze przyniesie więcej optymizmu na rynkach? Poznaj prognozy ekspertów
2023-03-27 15:05
OANDA TMS Brokers ze statuetką Dom Maklerski 2022!
2023-01-20 13:14
Jest zysk i co dalej? Jak uwzględnić trading w podatkach i zadbać o bezpieczeństwo konta maklerskiego
2023-01-11 15:40
Czym w 2023 roku będą żyły światowe giełdy? Eksperci dzielą się swoimi prognozami
2023-01-02 10:41
Weź udział w webinarze „Live Trading. Analiza rynku na żywo”
2022-12-12 15:25
Widmo recesji - webinar o wyzwaniach, przed jakimi stoi rynek
2022-12-06 15:28
Jaki grudzień na rynku? Prognozy na koniec roku
2022-11-21 15:09
Jak zarządzać wysoką zmiennością na EUR/USD? Już w środę kolejny „Impuls giełdowy”