TMS wprowadza do oferty akcje z GPW!

09-06-2021 16:30
TMS Brokers odpowiada na potrzeby inwestorów i rozszerza swoją ofertę o możliwość kupna prawdziwych akcji spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od teraz w TMS możesz inwestować w kilka tysięcy instrumentów z sześciu klas aktywów, a także w prawdziwe akcje notowane na giełdach amerykańskiej i polskiej!

- Stale się rozwijamy, dlatego po wprowadzeniu prawdziwych akcji spółek z giełd amerykańskich, teraz przyszedł czas na udostępnienie naszym klientom możliwości inwestowania w akcje z GPW  – mówi Marcin Niewiadomski,  prezes Domu Maklerskiego TMS Brokers.

Oferta kupna polskich akcji dołącza do i tak już szerokiej oferty TMS. Dom maklerski oprócz udostępniania prawdziwych akcji polskich i amerykańskich, umożliwia także inwestowanie w kilkaset instrumentów z 6 klas aktywów, w tym kontrakty na złoto, surowce, indeksy, waluty i popularne kryptowaluty. Firma cały czas pracuje nad dalszym rozwijaniem oferty.

- Zauważamy duże zainteresowanie inwestycjami na giełdzie. W związku z tym podjęliśmy decyzję, aby do naszej oferty dodać akcje spółek notowanych na GPW. Poszerzenie oferty wpisuje się w strategię spółki i jest związana z rozwojem TMS jako części OANDA Group – dodaje prezes TMS Brokers.
Nowa oferta dostępna jest na konkurencyjnych warunkach. Prowizja to tylko 0,19% lub 5zł minimum. W TMS inwestorzy mogą również inwestować w akcje amerykańskie zupełnie bez prowizji na kontach prowadzonych zarówno w PLN jak i EUR.

 

 

Nowoczesne inwestowanie w akcje polskie i amerykańskie

 

- Aplikacja TMS została zaprojektowana dla osób, które cenią sobie wygodny dostęp do inwestowania w każdym momencie. Po pobraniu aplikacji użytkownik może otworzyć konto do inwestowania na tysiącach instrumentów, w tym prawdziwych akcjach, kontraktach na złoto, surowce, indeksy, waluty i kryptowaluty. Może przeglądać i analizować wykresy notowań na żywo spółek z polskiej i amerykańskiej giełdy. Dodatkowo może korzystać z rekomendacji ekspertów, śledzić rynkowe wiadomości i sprawdzić sentyment inwestorów na rynku. Aby ułatwić użytkownikom wyszukiwanie ciekawych spółek zostały one podzielone na tematyczne listy. Dodatkowo spółki można filtrować np. po kapitalizacji czy wolumenie obrotu  – opisuje Piotr Kardasz, dyrektor marketingu i kierownik ds. rozwoju mobile w TMS Brokers.

Rozwój oferty jest kolejnym krokiem w budowie intuicyjnego, nowoczesnego i prostego narzędzia dającego klientom dostęp do wielu klas instrumentów finansowych.

Chcemy kompleksowo odpowiadać na potrzeby różnych grup inwestorów. Na platformach TMS można handlować na tysiącach instrumentów finansowych. Stale pracujemy na rozwojem oferty produktowej i narzędzi do inwestowania – mówi Marcin Niewiadomski.

Handel na nowych instrumentach dostępny jest dla obecnych i nowych klientów TMS a prowadzenie i otwarcie rachunku jest darmowe.

 

 

Jak rozpocząć inwestycje w akcje polskie?

 

Aby rozpocząć inwestowania w akcje polski otwórz bezpłatny rachunek TMS Connect. Kliknij tutaj, aby założyć konto, a następnie zaloguj się w Strefie Klienta i dodaj konto TMS Stocks.

 

 

Rachunek akcyjny możesz prowadzić w walucie PLN, EUR oraz USD. Inwestując w akcje polskie, w zależności od wybranej waluty dla konta, prowizja wyniesie minimum 5 PLN, 1 EUR i 1 USD. Dla rachunków PLN i EUR akcje amerykańskie zaś dostępne są bez prowizji.

Transakcje można zawierać w godzinach funkcjonowania giełdy warszawskiej. Poza tymi godzinami istnieje także możliwość składania zleceń z limitem między 8:00 a 22:00.

 

Zobacz, w jaki sposób otworzyć transakcję!

 

W aplikacji TMS Brokers transakcje możesz otworzyć dosłownie w kilku klikach. Zobacz, jakie to proste i szybkie:

1. Wybierz spółkę i ustaw kwotę transakcji

2. Potwierdź zakup 3. Obserwuj swoje transakcje

 

 

 

 

Pokaż datę publikacji treści: 

Być może zainteresuje Cię również:

2023-09-14 14:21
„Pasja do bycia najlepszym” – OANDA ogłasza swojego pierwszego ambasadora marki – Roberta Lewandowskiego
2023-08-31 15:48
Czynniki kształtujące globalne rynki Forex w latach 20-tych XXI wieku
2023-07-13 14:34
Czy nowe półrocze przyniesie więcej optymizmu na rynkach? Poznaj prognozy ekspertów
2023-03-27 15:05
OANDA TMS Brokers ze statuetką Dom Maklerski 2022!
2023-01-20 13:14
Jest zysk i co dalej? Jak uwzględnić trading w podatkach i zadbać o bezpieczeństwo konta maklerskiego
2023-01-11 15:40
Czym w 2023 roku będą żyły światowe giełdy? Eksperci dzielą się swoimi prognozami
2023-01-02 10:41
Weź udział w webinarze „Live Trading. Analiza rynku na żywo”
2022-12-12 15:25
Widmo recesji - webinar o wyzwaniach, przed jakimi stoi rynek
2022-12-06 15:28
Jaki grudzień na rynku? Prognozy na koniec roku
2022-11-21 15:09
Jak zarządzać wysoką zmiennością na EUR/USD? Już w środę kolejny „Impuls giełdowy”